Tentoonstellingsuitslagen.

 

Ik plaats alleen de shows waar ik geweest ben maar vermeld wel de complete uitslag zodat u een eerlijk beeld heeft.

scannen0011

Eurodogshow op 18-11-2018 te Kortrijk (B)

Keurmeester: Dhr. F. Kane (GB)

Reuen;

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, Benelux Winner BE Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS, Benelux Winster BE  Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.CAC, Res.CACIB Jillka of Muma, eig. Brigitte Ybert-Marco  (FR)

Met dit CACIB is Vision Internationaal Kampioen geworden.

CAC-show op 27-10-2018 te Tüttleben (D)

Keurmeester: Mevr.  U. Lennartz (D)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, BOS, Landessieger Hessen Thüringen Bogus Von Der Oelmühle, eig. Folker Kirchberg (DE)

Teven;

Kampioensklas:

1U, BOB, Landessiegerin Hessen Thüringen, BIS 4 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja HansenInternationale Tentoonstelling  op 7-10-2018 te Douai (FR)

Keurmeester: Mevr. Liliane de Ridder Onghena (B)

Reuen;

Jeugdklas:

1ZG Antonius Vertragus Narcisse-et-Cupidon, eig. Anthony Antunes (FR)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, RCAC, RCACIB Antonius Vertragus Nemrod, eig. Anthony Antunes (FR)

Teven;

Jeugdklas:

Absent Antonius Vertragus Naiade-et Nereide, eig. Claire Bonnet (FR)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Antonius Vertragus Neith-Hotep, eig, Alain Canonne (FR)

CAC-Ausstellung op 29-9-2018 te Gröditz (D)

Keurmeester: Marco Sistermann (D)

Reuen;

Kampioensklas:

1U, CAC, BOS, LS Sachsen’18 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Kampioensklas:

1U, CAC, BOB, LS Sachsen’18 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Internationale Hondententoonstelling op 26-8-2018 te Mechelen (B)

Keurmeester: Audrie Vansteelant-Benoit (B)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Fleur of Beauxbatons From Kilbourne, eig. Johan Demeester & Kurt Daelemans (B)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS, BIS Gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Met dit Belgische CAC werd Chidish Belgisch Kampioen.

World Dog Show op 11-8-2018 te Amsterdam
Keurmeester: André van den Broek

Reuen;

Jeugdklas:

1U, WJW’18 Grayrory’s Irresistible, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U Antonius Vertragus Narcisse-et-Cupidon, eig. Anthony Antunes (FR)

Tussenklas:

1U Antonius Vertragus Nemrod, eig. Anthony Antunes (FR)

2U Blixten Once Again And Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

3U Moka of Muma, eig. Gary Boyce

4U Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FI)

U Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (D)

ZG Fingall Jimmy Irater, eig. Ivana Kohoutová (CZ)

Openklas:

1U Kilbourne Kassidy, eig. Patricia Schultz (D)

2U Finch Spark Lonny, eig. Hartmute Kleis (D)

3U Packway Loxley Norton, eig. Susanne Baumann (D) & Vanessa Lucas (UK)

4U Pitlochry’s Pascal, eig. Polonca Zabukovsek (SL)

U Amazing George van de Flevomare, eig. Kirstin Ellingsen (NO)

U Lilac Wind Just do It, eig. Marie Kaes & Florent Friedrich (FR)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, WW’18, BOB Kilbourne Kaine at Oelmühle, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss & Ferhat Kaleli (D)

2U, Res.CAC, Res.CACIB Lawtons Copyright Costeau, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Outi Lindroos & Juha Kares (FI)

3U Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

4U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

ZG Erewhon Smoke in Your Eyes, eig. Mia Vilden (FI)

Absent Chic Choix Dhulert Arathorn, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FI)

Veteranenklas:

1U, Beste Veteraan Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

2U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

Teven;

Puppyklas:

1VB Islay’s Narnia, eig. Ulla Schwarze (D)

Jeugdklas:

1U, Res.CAC, Beste Jeugdhond, JWW’18 Antonius Vertragus Nymphe-et-Satyre, eig. Anthony Antunes (FR)

2U Cotherstone Hazelburn, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen (FI)

3U Eala Frya Elvenpath, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (D)

absent Fritzens Notable Nanny, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

Tussenklas:

1U Blixten One In A Million, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

2U Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad-Hemminga

3U Mary Poppins D’Ardalie, eig. S. Lemyaskina (RUS)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, WW’18, BOS Kilbourne Oh Sweet Lorraine to Oelmühle, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss & Wolfgang & Viola Müller (D)

2U, Res.CACIB Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

3U La Sainte Image du Triple Bois, eig. Anthony Antunes (FR)

4U Giulia of Bestmara, eig. Marius Keller (FR)

U Grayrory’s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

U Cream Island’s Lady Alison, eig. Bente Buxrud (NO)

Gebruikshondenklas:

1U, Beste Gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U Pitlochry’s Octavia, eig. Nico Fernhout & Connie Fernhout-Schildt

2U Blixten Success Story, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Seija Hänninen (FI)

3U Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

4U Eala Butterfly Effect, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (D)

U Chic Choix Arwen To Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

U Grayrory’s Glorious, eig. Maria & Åke Käck (SE)

U Garamante of Bestmara, eig. Marie Kaes (FR)

FCI Euro Sighthound Show op 10-8-2018 te Amsterdam
Keurmeester: Marijn van Iersel

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Euro Sighthound JW’18 Grayrory’s Irresistible, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Tussenklas:

1U Blixten Once Again And Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

2U Fingall Jimmy Irater, eig. Ivana Kohoutová (CZ)

3U Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FI)

4ZG Moka of Muma, eig. Gary Boyce

Openklas:

1U Kilbourne Kassidy, eig. Patricia Schultz (D)

2U Amazing George van de Flevomare, eig. Kirstin Ellingsen (NO)

Kampioensklas:

1U, CAC, Euro Sighthound W’18, BOB Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

2ZG Erewhon Smoke in Your Eyes, eig. Mia Vilden (FI)

Veteranenklas:

1U, Res.CAC, Beste Veteraan Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

Teven;

Puppyklas:

1VB Islay’s Narnia, eig. Ulla Schwarze (D)

Jeugdklas:

1U, Euro Sighthound JW’18, Beste Jeugdhond Cotherstone Hazelburn, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen (FI)

Tussenklas:

1U Blixten One In A Million, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

2ZG Mary Poppins D’Ardalie, eig. S. Lemyaskina (RUS)

Openklas:

1U, CAC, Euro Sighthound W’18, BOS Cream Island’s Lady Alison, eig. Bente Buxrud (NO)

2U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

3U Grayrory’s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Kampioensklas:

1U, Res.CAC Blixten Success Story, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Seija Hänninen (FI)

2U Grayrory’s Glorious, eig. Maria & Åke Käck (SE)

3ZG Chic Choix Arwen To Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

Benelux Winner Show op 9-8-2018 te Amsterdam
Keurmeester: Dhr. Eugeny Kuplyauskas (RUS)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JBOB, Benelux JW’18 Grayrory’s Irresistible, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Tussenklas:

1U Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FI)

2U Moka of Muma, eig. Gary Boyce

3U Blixten Once Again And Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

Openklas:

NQ Amazing George van de Flevomare, eig. Kirstin Ellingsen (NO)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Benelux W’18 Lawtons Copyright Costeau, eig. . Susanna Gerkman-Hiltunen & Outi Lindroos & Juha Kares (FI)

2U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3U Erewhon Smoke In Your Eyes, eig. Mia Vilden (FI)

Absent Chic Choix Dhulert Arathorn, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FI)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Benelux JW’18 Cotherstone Hazelburn, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen (FI)

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Blixten One In A Million, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

2U Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad-Hemminga

Openklas:

1U Grayrory’s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U Cream Island’s Lady Alison, eig. Bente Buxrud (NO)

3U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Gebruikshondenklas:

1U, Beste Gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, Benelux W’18, BOS Blixten Success Story, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Seija Hänninen (FI)

2U Chic Choix Arwen To Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

3U Grayrory’s Glorious, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Anniversary Winner Donaueschingen op 5-8-2018 te Donaueschingen

Keurmeester: Dhr. Espen Engh (N)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JCAC, JAW-Donaueschingen’18 Grayrory’s Irresistible, eig. Åke & Maria Käck (SE)

2ZG Lilac Wind Nador, eig. Florent Friedrich (FR)

Tussenklas:

1U  Gentiehun Deputy Dawg, eig. A. Murrelrose (ES)

2ZG Warlock Bewitched Secret Haven at Lilac Wind, eig. Florent Friedrich (FR)

Kampioensklas:

1U, AW-Donaueschingen’18, BOS Kilbourne Kaine at Oelmühle, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

2U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC Kilbourne Kassidy, eig. P. Schultz (D)

2U, Res.CAC Pitlochry’s Pascall, eig. Polonca Zabukovsek (Slovenië)

3U Chuilinn Windstorm, eig. Sue Rose & Dr. D. & B. Robertson (FR)

4ZG Jacobite Sirius, eig. Pam Moffit (FR)

absent Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig. Cristina Wüger (DE)

absent Lilac Wind Just Do It, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.AW-Donaueschingen’18, Vet.BOB Grayrory’s Exclusive, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Babyklas:

VB, BabyBOB Chic Choix Dhulert Extravaganza, eig. K. Lindqvist & Viveca Lindqvist (FI)

Jeugdklas:

1U, JCAC, JAW-Donaueschingen’18, JBOB Kaleginy Larch, eig. Pam Moffitt (FR)

absent Cotherstone Oriansay, eig. E. Boriero (IT)

Tussenklas:

1U Gentiehun Daisy, eig. A. Murrelrose (ES)

2ZG Magay of Muma, eig. J. Frelin (FR)

Kampioensklas:

1U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U Barnesmore Envogue, eig. Jan Güttig (D)

3U Grayrory’s Glorious, eig. Åke & Maria Käck (SE)

4U Aghnadarragh Laria eig. Catherin Germain (CH)

absent Garamante of Bestmara, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

Gebruikshondenklas:

1U, Beste Gebruikshound, BIS Gebruikshound Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, AW-Donaueschingen’18, BOB Kilbourne Oh Sweet Lorraine To Oelmühle, eig. Jürgen Rösner & Viola und Wolfgang Müller (D)

2U, Res. Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

3U Grayrory’s Hyacinth, eig. Åke & Maria Käck (SE)

4U Eala Frya Bionda My Love, eig. Jan Güttig (D)

U Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabrielle Klenk (D)

U Chic Choix Dhulert Cordelia, eig. K. Lindqvist & Viveca Lindqvist (FI)

U Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherin Germain (CH)

ZG La Sainte Chapelle du Triple Bois, eig. J. Frelin (FR)

ZG Pitlochry’s Paris, eig. Connie Fernhout-Schildt

absent Fortheringhay’s Catwalk, eig. Cristina Wüger (D)

absent Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda, eig. A. Ambling (D)

BIS Gebruikshound – Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

BIS 2 Koppel – Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden & Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel  

Winner Donaueschingen op 4-8-2018 te Donaueschingen

Keurmeester: Dr. Frédéric Maison (FR)

Reuen;

Babyklas:

VB Arran von der Weidenvilla, eig. Lemgo Fäth-Bierhenke (D)

Jeugdklas:

1U, JCAC, JW-Donaueschingen’18, JBOB Lilac Wind Nisus Edelweiss, eig. Doris Trautmann (FR)

2U, Res, JCAC Grayrory’s Irresistible, eig. Åke & Maria Käck (SE)

3U Carlisle Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

Tussenklas:

1U Gentiehun Deputy Dawg, eig. A. Murrelrose (ES)

Kampioensklas:

1U, W-Donaueschingen’18, BOS Kilbourne Kaine at Oelmühle, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

2U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC Pitlochry’s Pascall, eig. Polonca Zabukovsek (Slovenië)

2U, Res.CAC Kilbourne Kassidy, eig. P. Schultz (D)

3U Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig. Cristina Wüger (DE)

4U Chuilinn Windstorm, eig. Sue Rose & Dr. D. & B. Robertson (FR)

U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffit (FR)

U Barneby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

U  Lilac Wind Just Do It, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.W-Donaueschingen’18, Vet.BOB Grayrory’s Exclusive, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Babyklas:

VB, BabyBOB Chic Choix Dhulert Extravaganza, eig. K. Lindqvist & Viveca Lindqvist (FI)

Jeugdklas:

1U, JCAC, JW-Donaueschingen’18 Kaleginy Larch, eig. Pam Moffitt (FR)

2U, Res.JCAC Cotherstone Oriansay, eig. E. Boriero (IT)

3ZG Caileigh Schattentänzer Pinehurst, eig. Thorsten Chalas & Felicia Chalas (D)

absent Beardswood Utah to Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

absent Wendy vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Tussenklas:

1U Gentiehun Daisy, eig. A. Murrelrose (ES)

Kampioensklas:

1U Garamante of Bestmara, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

2U Barnesmore Envogue, eig. Jan Güttig (D)

3U Grayrory’s Glorious, eig. Åke & Maria Käck (SE)

4U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Gebruikshondenklas:

1U, Beste Gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, W-Donaueschingen’18, BOB Kilbourne Oh Sweet Lorraine To Oelmühle, eig. Jürgen Rösner & Viola und Wolfgang Müller (D)

2U Res.CAC Lilac Wind Mogador to Celtic Alanda, eig. A. Ambling (D)

3U Eala Frya Bionda My Love, eig. Jan Güttig (D)

4U Grayrory’s Hyacinth, eig. Åke & Maria Käck (SE)

U Pitlochry’s Paris, eig. Connie Fernhout-Schildt

U Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

G Chic Choix Dhulert Cordelia, eig. K. Lindqvist & Viveca Lindqvist (FI)

absent Fortheringhay’s Catwalk, eig. Cristina Wüger (D)

Dual Winner Donaueschingen 2018 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

BIS 1 Koppel – Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden & Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel 

Internationale Hondententoonstelling op 17-6-2018 te Vejen (DK)

Keurmeester: Tony Moran (EI)

Reuen;

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Blixten Once Again and Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Lilac Wind Nudge Nudge, eig. Rebecca Riedel.

Openklas:

1U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

absent Crathlint Doriann Dwyn, eig. Elin Tunå & Olof Brandoné (S)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB Blixten Steps of Freedom, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

2U Scotclans Audrey for Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FI)

Met dit CAC is Chidish Deens Kampioen geworden.

Nationale d’Elevage van de R.A.L.I.E op 10-6-2018 te Le Touquet, Frankrijk

Keurmeester: Mevr. Joan Wragg (UK)

Reuen;

Puppyklas:

VB Antonius Vertragus Narcisse-et-Cupidon, eig. Anthony Antunes (FR)

Jeugdklas:

1U, Beste Jeugdhound Niallan of Muma, eig. Béatrice Nardin (FR)

2U Antonius Vertragus Nemrod, eig. Anthony Antunes (FR)

3U Lilac Wind Nisus Edelweiss, eig. Doris Trautmann (FR)

Tussenklas:

1ZG Warlock Bewitched Secret Haven, eig. Caroline Friedrich (FR)

Openklas:

1U, CACS Direwolf Mac Custennin, eig. Tapio Hellman (FI)

2U, Res.CACS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel.

3U Packway Loxley Norton, eig. Susanne Baumann (D)

4U Mac-Cherub Du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen(FR)

U Barnesmore Embassador, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffitt (FR)

U Mac-Loving-Soul Du Triple Bois, eig. Cédric Simonet (FR)

ZG Lilac Wind Just-Do-It, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

ZG Pitlochry’s Pascall, eig. Polonca Zabukovsek (Slovenië)

Gebruikshondenklas:

1U Le-Saint-Graal Du Triple Bois, eig. Frédéric Delbarre (FR)

2ZG Jeff of Muma,eig. Béatrice Nardin (FR)

Kampioensklas:

1U, BOB Kilbourne Kaine at Oelmühle, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

Veteranenklas:

1U, Beste Veteraan Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

Teven;

Puppyklas:

1VB, Beste Puppy Antonius Vertragus Naiade-et Nereide, eig. Claire Bonnet (FR)

2VB Antonius Vertragus Nymphe-et-Satyre, eig.  eig. Anthony Antunes (FR)

Jeugdklas:

1U Kaleginy Larch, eig. Pam Moffitt (FR)

2U New Star of Muma, eig. Florent Botella (FR)

3ZG Antonius Vertragus Neith-Hotep, eig, Alain Canonne (FR)

Tussenklas:

1U, Res.CACS Mildred of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

2U Melle Nee-Non of Muma, eig. Marie-Andrée Martin-Straub (FR)

3U Malicorne D’Ardalie, eig. Gilles Barreda (FR)

4U Mozzarella Of Muma, eig. Charles Jodin (FR)

U Amazing Lynn v.d. Flevomare, eig. Marjan de Raad

U Mary Poppins D’Ardalie, eig. Svetlana Lemyaskina (Rus)

U Mérope to Antonius Vertragus of Muma, eig. Anthony Antunes (FR)

Openklas:

1U, CACS Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

2U  Giulia of Bestmara, eig. Marius & Isabelle Keller (FR)

3U La-Sainte-Image Du Triple Bois, eig.Anthony Antunes (FR)

4U Direwolf Mac Coventina, eig. Tapio Hellman (FI)

U Eala Frya Bionda My Love, eig. Jan Güttig (D)

U Jaufea of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

U La-Part-Des-Anges Du Triple Bois, eig. Céline Guillo (FR)

U Lilac Wind Iliade, eig. Claire Bonnet (FR)

Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

ZG Hysope of Muma,eig. Claire Bonnet (FR)

ZG Jane Of Muma, eig. Botella Florent (FR)

ZG  Jillka Of Muma, eig. Brigitte & José Luis Ybert-Marco, (FR)

ZG Luiza of Muma, eig. André et Dominique Struyf (FR)

ZG Mac-Grey-Cloud Du Triple Bois, eig. Marie-Lise Robert (FR)

Gebruikshondenklas:

1U, Beste Gebruikshond Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Josefita Du Triple Bois, eig.  Marie-Lise Robert (FR)

3U Lee-Lou of Muma, eig. Botella Florent (FR)

Kampioensklas:

1U, BOS Barnesmore Energy of Life, eig. Jürgen Rösner-Papenfuss (D)

2U Garamante of Bestmara, eig. Marie & Henri Kaes (FR)

3U Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

4U Pitlochry’s Octavia, eig. Connie Fernhout-Schildt

U Barnesmore Envogue, eig. Jan Güttig (D)

U Brokenwheel Mc Blodeuwedd, eig. Tapio Hellman (FI)

U Lily of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

De twee veteranen teven waren absent.

Championat de France op 2-6-2018 te Parijs

Keurmeester: Mevr. Wilfriede Schwerm-Hahne (DE)

Reuen;

Jeugdklas:

1 ZG Niallan Of Muma, eig. Béatrice Nardin (FR)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Antonius Vertragus Nemrod, eig. Anthony Antunes (FR)

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Mac-cherub Du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen (FR)

3U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffitt (FR)

Teven;

Puppyklas:

VB, Best Puppy Naiade-et-nereide Antonius Vertragus, eig. Claire Bonnet (FR)

Jeugdklas:

1U, Beste Jeugdhond Mildred Of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

2U New-star Of Muma, eig. Botella Florent (FR)

3U Kaleginy Larch , eig. Pam Moffitt (FR)

Tussenklas:

1U Mérope to Antonius Vertragus of Muma, eig. Anthony Antunes (FR)

2ZG Mozzarella Of Muma, eig. Charles Jodin (FR)

Openklas:

1U, CAC, Res.CACIB Jillka Of Muma, eig. Brigitte & José Luis Ybert-Marco,  (FR)

2U, Res.CAC Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

3U La-part-des-anges Du Triple Bois, eig. Céline Guillo (FR)

4U Lee-lou Of Muma, eig. Botella Florent (FR)

U Jaufea Of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

ZG Jane Of Muma, eig. Botella Florent (FR)

absent Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

absent Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

Kampioensklas:

2U Barnesmore Envogue, eig. Jan Güttig (DE)

1U, CACIB, BOB Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

Deerhound Jahresausstellung op 19-5-2018 te Tüttleben (DE)

Keurmeester: Dhr. Uli Peiler (EI)

Reuen;

Veteranenklas:

1, Vet.JAS’18 Islay’s Havoc, eig. Esther Bühler (CH)

2 Fendwood Action Man, eig. Nicole Roel (DE)

absent Fritzens Yankee, eig. E. Herrmann (DE)

Babyklas:

1VB, BabyBOB Islay’s Nolan, eig. J. Dünnhaupt (DE)

Puppyklas:

1B Carlisle Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

Jeugdklas:

1U, JugendCAC, Jugend.JAS’18 Lilac Wind Nisus Edelweiss, eig. D. Trautmann (FR)

2ZG Vaikonniemen Elegant Scrappy, eig. J. Andrea (CZ)

3ZG Lilac Wind Marwari, eig. R.M. Lertinant & R. Luff (DE)

G Grayrory’s Irresistible, eig. Åke & Maria Käck (SE)

G Fritzens Limelight, eig. Veronika Kohlmeier (DE)

Tussenklas:

1ZG Finch Spark Lonny, eig. Hartmute Kleiss (DE)

G Warlock Bewitched Secret Haven, eig. Florent Friedrich (FR)

G Cunamara’s Olmo, eig. P. Gagno (IT)

Kampioensklas:

1U, BR, JAS’18, BOB, BIS Kilbourne Kaine to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (DE)

2U Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (DE)

3U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

4ZG Cunamara’s Niall, eig. C. Finotto (IT)

ZG Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (DE)

ZG Carlin of Redbrook, eig. M. Courmoulis (DE)

ZG Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & Ingrid Jörder (DE)

ZG Alisdair Pinehurst, eig. P. Schmidt & Claudia Gerlings (DE)

teruggetrokken Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard

Gebruikshondenklas:

1ZG Nelungaloo Untouchable, eig. Eshter Bühler (CH)

Openklas:

1U, CAC Barnesmore Embassador, eig. Jürgen Papenfuss (DE)

2U, Res.CAC Breeders Surprice Pinehurst, eig. C. Schweiger (DE)

3U Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig. Cristina Wüger (DE)

4U Lilac Wind  Just Do It, eig. M. Kaes (FR)

ZG Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp (DE)

ZG Elvin Tiger Irater, eig. Eva Vorbonikova (CZ)

ZG Islay’s Murdaigean, eig. J. Bilau (DE)

absent Barnaby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

absent Elvis of Redbrook, eig. E. Herrmann (DE)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.JAS’18, Vet.BOB, Vet.BIS Chabibi’s Nice, eig. Ula Schwarze (DE)

2 Islay’s Hyra, eig. Ira Johannsen (DE)

3 Fritzens Xena, eig. Angelika Evertz (DE)

4 Birog of Redbrook, eig. May-Britt Jörder & Joachim Faenger (DE)

niet geplaatst Islay’s Hollyhock, eig. Ira Johannsen (DE)

niet geplaatst Audrey of Highland’s Dragonheart, eig. G. Balmberger (DE)

Babyklas:

1VB Islay’s Narnia, eig. Ula Schwarze (DE)

2VB Islay’s Nutcracker, eig. Ira Johannsen (DE)

3VB Killoeter Ulva, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (DE)

Puppyklas:

1VB, PuppyBOB Beardswood Utah to Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (DE)

2VB Caileigh Schattentänzer Pinehurst, eig. Thorsten Chalas & Felicia Chalas (DE)

3B Edelfine von der Oelmühle, eig. I. Müsch (DE)

Jeugdklas:

1U, JugendCAC, JugendJAS’18, JugendBOB, JugendBOS Damona von der Sillerquelle, eig. Jürgen Papenfuss (DE)

2U, Res.JugendCAC Dana von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp (DE)

3U Fritzens Liselotte, eig. Julia Feuring & Robert Schleicher (DE)

4ZG Eala Frya Eiskaltes Händchen, eig. I. Müsch (DE)

ZG Fritzens Notable Nanny, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (DE)

Tussenklas:

1U, Res.CAC Velvet Sunflower vom Blausteinsee, eig. K. Mischke (DE)

2U Funny Daisy Irater, eig. Eva Vorbonikova (CZ)

Kampioensklas:

1U, JAS’18, BOS Garamante of Bestmara, eig. M. Kaes (FR)

2U Barnesmore Energy of Life, eig. Jürgen Papenfuss & Viola und Wolfgang Müller (DE)

3U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (DE)

4U Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (DE)

U Cellar Hill’s Brianna, eig. G. Klenk (DE)

U Eala Frya Butterfly Effect, eig. Nina Watzelt (DE)

U Grayrory’s Glorious, eig. Åke & Maria Käck (SE)

ZG Islay’s Iolana Inshriach, eig. Ira Johannsen (DE)

ZG Islay’s Maiden, eig. J. Andrea (CZ)

Gebruikshondenklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Daracha of Albainn, eig. G. Klenk (DE)

3U Islay’s Jillaroo, eig. Ira Johannsen (DE)

4U Islay’s Luighseach, eig. Claudia Oeljeschläger (DE)

absent Dapne Carrie Irater, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Openklas:

1U, CAC Giulia of Bestmara, eig. Marius Keller (FR)

2U Kilbourne Oh Sweet Lorraine To Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (DE)

3U Eala Frya Dark Side Of The Moon, eig. Nina Watzelt & Anna Jannes (DE)

4U Flora Mc.Donald of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (DE)

U Cellar Hill’s Bebhinn, eig. G. Klenk (DE)

U Grayrory’s Hyacinth, eig. Åke & Maria Käck (SE)

U Cellar Hill’s Bearnes, eig. G. Klenk & Renate Serwotke (DE)

U Stranwith Fern at Fendwood, eig. Florian Mengert (DE)

U Fritzens Elise, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz & Julia Feuring & Robert Schleicher (DE)

ZG Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

ZG Islay’s Mhor, eig. Ira Johannsen (DE)

ZG Fianna of Redbrook, eig.  May-Britt Jörder (DE)

ZG Cellar Hill’s Bonnie, eig. D. & Doris Seeger (DE)

ZG Clanardwood Suave, eig. U. Marra & Thomas Marra (DE)

absent Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

Frühjahrssieger Show op 13-5-2018 te Dortmund (DE)

Keurmeester: Dhr. Marco Sistermann

Reuen;

Tussenklas:

1U, Res.CAC Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (DE)

2U Bogus Von Der Oelmühle, eig. Folker Kirchberg (DE)

Kampioensklas:
1U, CACIB, BR, BOS, Frühjahrssieger Dortmund’18 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, Res.CACIB Kilbourne Kaine To Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (DE)

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BH, Frühjahrssieger Dortmund’18, BOB Kilbourne Oh Sweet Lorraine To Oelmühle, eig.  Jürgen Rösner & Viola und Wolfgang Müller (DE)

2U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

 

 Europasieger Show op 12-5-2018 te Dortmund (DE)

Keurmeester: Mevr. U. Lennartz (DE)

Reuen;

Tussenklas:

1ZG Bogus Von Der Oelmühle, eig. Folker Kirchberg (DE)

2ZG Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (DE)

Kampioensklas:

1U, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BR, BOS, Europasieger ’18 Kilbourne Kaine To Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (DE)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Jgd.BOB, Europajugendsiegerin’18 Eala Frya Elvenpath, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (DE)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BH, BOB, Europasiegerin’18 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.CAC, Res.CACIB Kilbourne Oh Sweet Lorraine To Oelmühle, eig.  Jürgen Rösner & Viola und Wolfgang Müller (DE)

3ZG Eala Frya Dark Side Of The Moon, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (DE)

Kampioenschapsclubmatch Deerhound Club op 10-5-2018 te Waalwijk

Keurmeester: Mevr. Erica Bakker – van de Woestijne 

Reuen;

Puppyklas:

1VB Pitlochry’s Quantum Meganic, eig. Nico en Connie Fernhout

Jeugdklas:

1U Duncan von der Sillerquelle, eig. Nico en Connie Fernhout

absent Moka of Muma, eig. Gary Boyce

Tussenklas:

1U Logan Kaspar Sense of Beauty, eig. A. Ebbers

2U Pitlochry’s Patric, eig. Nico en Connie Fernhout

3ZG Secretis Zarathustra, eig. Karin Jansen Jödicke (DE)

absent Kenneth Prince Sense of Beauty, eig. H. Zantingh

absent Lennox Kaspar Sense of Beauty, eig. J. van den Boomen

Openklas:

1U Pitlochry’s Kaspar, eig. A. Ebbers

2U Fritzens Goldfinger, eig. R. Kruit & S. Fransen

3ZG Amadeus of Dirty Mind, eig. A.A. van Woerdekom

4ZG Keith, eig. T.G.J. & E.V. Sprakel

ZG Fritzens John, eig. S. de Sloovere (B)

Fokkersklas:

1U, CAC, Clubwinnaar ’18, BOB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Kampioensklas:

1U, Res.CAC Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Jasper en Ineke de Vos

3U Greyflax Jimmy Mac, eig. Marjan de Raad

Teven;

Puppyklas:

1VB Pitlochry’s Quality, eig. Nico en Connie Fernhout

2VB Beloved Bridget van de Flevomare, eig. Marjan de Raad en D. Lichtveld

Jeugdklas:

1U Deja Vu von der Sillerquelle, eig. Nico en Connie Fernhout

2ZG Eala Frya Elvenpath, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (DE)

Tussenklas:

1U Kayleigh Diva Sense of Beauty, T. Dols-Broekmans

2U Pitlochry’s Paris, eig. Nico en Connie Fernhout

3U Lady Isa Sense of Beauty, eig. A.C.H. Ruys & T.A. van Dijk

4U Bee, eig. Resie Rutten

ZG Secretis Zantana, eig. Karin Jansen Jödicke (DE)

Openklas:

1U, CAC, BOS Lilac Wind Jolie-Mome, eig. Nico Fernhout

2U Uliana vom Blausteinsee, eig. H. Heylen (B)

3U Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig. J. Demeester (B)

4U Jane, eig. Resie Rutten

U Lizzy Isa Sense of Beauty, Ad de Pender

U Pitlochry’s Kathy, eig. Y.M. de Ruiter

absent Zahra von der Oelmühle, eig. H. van Stiphout

absent Barnesmore First Love to Oelmühle, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (DE)

Fokkersklas:

1U Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2U Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

3U Bibelot van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

4U Blixen, eig. Resie Rutten

U Josie, eig. Resie Rutten

Gebruikshondenklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, Res.CAC Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard

2U Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

3U Pitlochry’s Octavia, eig. Nico en Connie Fernhout

4U Eala Frya Butterfly Effect, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger (DE)

U Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

Veteranenklas:

1U Urbania Uchi Utwo of Dirty Mind, eig. Jasper en Ineke de Vos

Beste koppel: Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden & Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden

Beste Fokkerijklas: Bibelot van de Meirse Weiden, Nimloth Brandir, Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden & Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden

Open Single Breed Show op 21 & 22-4-2018 te Sutton Scotney (UK)

Keurmeester 21 april: Mr. Tim Finney en 22 april Mrs. Marie Bryce-Smith

113 gemelde Deerhounds met een entry van 192.

Open Dog (11 entries)

VHC (5) – Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Special Coursing/Lure Chasing Dog or Bitch (13 entries)

3 – Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

VHC (5) Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Brace (Koppelklas) (14 entries)

Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden & Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

CAC tentoonstelling op 31-3-2018 te Köln (D)

Keurmeester: Dhr. Jürgen Rösner (D)

Reuen;

Veteranenklas:

1, Vet.CAC, Vet.BOB Fendwood Action Man, eig. Nicole Roel (D)

Babyklas:

1 VB Carlisle Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

Jeugdklas:

1U, J.CAC, J.BOB Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (D)

Kampioensklas:

1U, BR, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Alisdair Pinehurst, eig. Peter Schmidt & Claudia Gerlings (D)

Openklas:

1U, CAC Barnaby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

Teven;

Babyklas:

1 VB Coralie Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

2VB Caileigh Schattentänzer Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

Jeugdklas:

1U, J.CAC Wanja vom Blausteinsee, eig. Irene Kremer (D)

Tussenklas:

1U Secretis Zantana, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

Openklas:

1U, CAC, BH, BOS Leia of Muma at Fendwood, eig. Florian Mengert (D)

2U, Res.CAC Flora Mc.Donald of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

3U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

4U Bronte Pinehurst, eig Nicole Roel (D)

Internationale Hondententoonstelling op 17-2-2018 te Gent (B)

Keurmeester: Mevr. Doris Getzinger (AT)

Reuen;

Jeugdklas:

1U Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (D)

Tussenklas:

Absent – King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Tussenklas;

1U, Res.CAC, Res.CACIB Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

Absent – Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas;

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2ZG Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert Heylen (B)

Dogshow Eindhoven op 3-2-2018 te Eindhoven

Keurmeester: Dhr. Theo Leenen (B)

Reuen;

Jeugdklas:

1ZG, Moka of Muma, eig. Gary Boyce

Tussenklas;

1U, Res.CAC, Res.CACIB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2ZG Pitlochry’s Patric, eig. Connie en Nico Fernhout

Kampioensklas;

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1ZG Amazing Nicole van de Flevomare, eig. A.J. Woldring

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Pitlochry’s Octavia, eig. Nico en Connie Fernhout

2U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Absent – Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig. Johan Demeester en Kurt Daelemans (B)

Chidish en Cytaugh waren ook Beste Koppel.

Internationale Show op 6-1-2018 te Weelde (B)

Keurmeester: Anita Gielisse 

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2ZG Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert Heylen (B)

2U Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig. Johan Demeester en Kurt Daelemans (B)

Kerstshow op 17-12-2017 te Gorinchem

Keurmeester: Ricky Lochs-Romans

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Laird Kaspar Sense of Beauty, eig. Sigrid Hafkenscheid

2U, Duncan von der Sillerquelle, eig. Nico en Connie Fernhout

3ZG, Moka of Muma, eig. Gary Boyce

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

Absent – Amadeus of Dirty Mind, eig. A.A. van Woerdekom

Absent – Fritzens Gunpowder, eig. A. Tutas (D)

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

2ZG Amazing Nicole van de Flevomare, eig. A.J. Woldring

Tussenklas:

1U, Res.CACIB Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender en Ineke de Vos-Brugman

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

Absent – Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (DE)

Chidish en Cytaugh waren ook Beste Koppel

Winner Show op 10-12-2017 te Amsterdam

Keurmeester: Dhr. Äke Cronander (SE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jeugdwinner, Winner, CAC, BOB, BIG King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1ZG Amadeus of Dirty Mind, eig. A.A. van Woerdekom

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.CACIB Greyflax Jimmy Mac, eig. Marjan de Raad

Teven;

Jeugdklas:

1U, JeugdWinster, Res.CAC Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2U Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

3U Amazing Nicole van de Flevomare, eig. A.J. Woldring

Tussenklas:

1U, Winster, CAC, CACIB, BOS Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Kampioensklas:

Absent – Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Holland Cup op 8-12-2017 te Amsterdam

Keurmeester: Dhr. Jos de Cuyper (BE)

Reuen;

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Wereldtentoonstelling op 12-11-2017 te Leipzig (DE)

Keurmeester: Dhr. El Baroudi (MAR)

Reuen;

Puppyklas:

1VB Fritzens Never Say Never At Balvert´s, eig. Žaneta Pokorná (CZ)

Jeugdklas:

1U, JCAC Finch Spark’s Lonny, eig. Hartmute Kleiss (D)

2U, Res.JCAC Blixten One And Only, eig. Seija Hänninen & Seija Hänninen (FIN)

3U Fingall Jimmy Irater, eig. Ivana Kohoutová (CZ)

4U Blixten Once Again And Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen (FIN)

U Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FIN)

Tussenklas:

1U, VDH-CAC Packway Loxley Norton, eig. Susanne Baumann & Vanessa Lucas (D)

2U, Res.VDH-CAC Fortheringhay’s Gwrtherin Of Cuna ,eig. Cristina Wüger (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, VDH-CAC, CACIB, BOS Chic Choix Dhulert Arathorn eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FIN)

2U, Res.VDH-CAC, Res.CACIB Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

3U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

4U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

U Lilac Wind Jürgen And Jürgen To Oelmühle, eig. Gabriela Und Michael Röll (D)

Openklas:

1U, VDH-CAC Pitlochry’s Othello, eig. Monika Bousova (CZ)

2U, Res.VDH-CAC Barneby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

Teven;

Puppyklas:

1VB Swordgrove Larger Than Life, eig. Eija Kaipainen (FIN)

Jeugdklas:

1U, JCAC Mustang Shelby Of Muma To Khlan, eig. Ewa Sokół – Iskra (PL)

2U, Res.JCAC Blixten One In A Million, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen (FIN)

3U Urwen Von Den Grauen Anfurten, eig. Iris E. Coppée (NL)

Tussenklas:

1U, VDH-CAC Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Kampioensklas:

1U, CAC, VDH-CAC, CACIB, BOB Vaikonniemen Över The Red Carpet, eig. Sari & Mervi Oinonen (FIN)

2U, Res.VDH-CAC, Res.CACIB Chic Choix Arwen To Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen & Inger Arhima (FIN)

3U Vaikonniemen Över The Orange Moon, eig. Eija Kaipainen (FIN)

4U Dreamy Dancer Caoinlan, eig. Danuta Materzok-Köppen (D)

Openklas:

1U, VDH-CAC Blixten Steps Of Freedom, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen (FIN)

2U, Res.VDH-CAC Blixten Success Story, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Seija Hänninen (FIN)

3U Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele Klenk (D)

Absent Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriele Klenk (D)

CAC-Show op 9-10-2017 te Leipzig

Keurmeester: Mevr. A. Benoit (B)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JVDH, JCAC, JBOB Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FIN)

Kampioensklas:

1U, VDH, BR, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.VDH Chic Choix Dhulert Arathorn, eig. Susanna & Harri Hiltunen (FIN)

Openklas:

Absent Barneby Pinehurst, eig. Felicia & Thorsten Chalas (D)

Teven;

Puppyklas:

1VB Swordgrove Larger Than Life, eig. Eija Kaipainen (FIN)

Tussenklas:

1U, VDH, CAC, BH, BOS Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1U, VDH, Res.CAC Vaikonniemen Över The Orange Moon, eig. Eija Kaipainen (FIN)

2ZG Cellar Hill´s Brianna, eig. Gabriele Klenk (D)

German Winner show op 8-11-2017 te Leipzig

Keurmeester: Mevr. T. Urek (Slov)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JCAC Chic Choix Dhulert Dorian Gray, eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FIN)

2U, Res.JCAC Blixten Once Again And Forever, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen (FIN)

3U Blixten One And Only, eig. Seija Hänninen & Seija Hänninen (FIN)

Tussenklas:

1U, VDH Packway Loxley Norton, eig. Susanne Baumann & Vanessa Lucas (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, CAC, CACIB, BOB, BIG Chic Choix Dhulert Arathorn, eig. eig. Susanna Gerkman-Hiltunen & Harri Hiltunen (FIN)

2U, Res.VDH, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

Openklas:

1U, VDH Barneby Pinehurst, eig. Felicia & Thorsten Chalas (D)

Teven;

Puppyklas:

1VB Swordgrove Larger Than Life, eig. Eija Kaipainen (FIN)

Jeugdklas:

1U, JCAC, BOS Blixten One In A Million, eig. Marja-Leena Arhima-Oinone & Kyösti Oinonen (FIN)

Tussenklas:

1U, VDH Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. Van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Kampioensklas:

1U, VDH, Res.CACIB Vaikonniemen Över The Red Carpet, eig. Sari & Mervi Oinonen (FIN)

2U, Res.VDH Chic Choix Arwen To Blixten, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen & Inger Arhima (FIN)

3U Vaikonniemen Över The Orange Moon, eig. Eija Kaipainen (FIN)

Openklas:

1U, VDH, CAC, CACIB Blixten Success Story, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Seija Hänninen (FIN)

2U, Res.VDH Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele Klenk (D)

3U Blixten Steps Of Freedom, eig. Marja-Leena Arhima-Oinonen & Kyösti Oinonen (FIN)

Absent Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriele Klenk (D)

Herbstsieger op 15-10-2017 te Dortmund (DE)

Keurmeester: Mevr. W. Misterka-Kluska (PL) 

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BR, BOB, Herbstsieger ’17 Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgard & Marijn van Iersel

2U, Res.CAC, Res.CACIB Charming Giants D`Artagnan ,eig. Anke Nowaczyk (DE)

Teven;

Puppyklas:

1Veel Belovend, PuppyBOB Urwen Von Den Grauen Anfurten, eig. Iris Coppee

Jeugdklas:

1ZG Charming Giants Ivory, eig. Klaus-Jürgen Heep (DE)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BH, BOS, Herbstsiegerin ’17 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Eala Frya Bionda My Love, eig. Jan & Michaela Güttig (DE)

2U Lilac Wind Joconde-To-Oelmühle , eig. Kurt Krüll-Mecking & Jürgen Rösner (DE)

Bundessieger op 14-10-2017 te Dortmund (DE)

Keurmeester: Dhr. J. Rösner (DE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Bundesjugendsieger ’17 King Prince Sense Of Beauty, eig. Ineke Vos-Brugman

Tussenklas:

1ZG Eala Frya Clockwork Dancer, eig. Renate & Dirk Ruff (DE)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BR, BOB, Bundessieger ’17 Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.CAC, Res.CACIB Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp (DE)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Jgd.BOB, Bundesjugendsiegerin ’17 Kate Diva Sense Of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman

2U, Jgd.Res.CAC Secretis Zantana, eig. Karin Jansen-Jödicke (DE)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BH, BOS Bundessieger ’17 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U Eala Frya Dark Side Of The Moon, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger & Anna Jannes (DE)

Kampioensklas:

1U, Res.CACIB Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (DE)

absent Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1U, Res.CAC Eala Frya Bionda My Love, eig. Jan & Michaela Güttig (DE)

absent Flora Mc Donald Of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (DE)

Met dit CAC en CACIB werd Chidish ‘Duits DWZRV Kampioen’ en ‘Internationaal Kampioen’.

Internationale Kampioenschapstentoonstelling op 7-10-2017 te Zwolle

Keurmeester: Dhr. F. Gerritsen

Reuen;

Jeugdklas:

1ZG Moka of Muma, eig. Gary Boyce

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Ch. Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender & Ineke de Vos-Brugman

2U, Res.CAC Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad

Tussenklas:

1U, CACIB Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Internationale Hondententoonstelling op 30-9-2017 te Maastricht

Keurmeester: Dhr. W. Wiersma

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadia Koschwitz (DE)

Openklas:

1U Fritzens Gunpowder, eig. A. Tutas (DE)

Kampioensklas: 

1U, CAC, CACIB, BOB Ch. Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Tussenklas: 

1U, CAC, CACIB, BOS Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, Res. CACIB Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (DE)

CAC- en Landessiegershow op 9-9-2017 te Keulen (DE)

Keurmeester: Mevr. U. Lennartz (DE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC Landesjugendsieger Rheinland  Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz, DE

2U, JgdResCAC Bogus von der Oelmühle, eig. Volker Kirchberg (DE)

3ZG Finch Spark Lonny, eig. Hartmute Kleiss (DE)

4ZG Charming Giants Iceman, eig. Lothar Witt (DE)

Tussenklas:

1U, CAC, BR, BOS, Landessieger Rheinland Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp (DE)

Kampioensklas:

1ZG Islay´s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (DE)

Openklas:

1ZG Lilac Wind Isengrin-to-Oelmühle, eig. Ralph Lövenich (DE)

Teven;

Babyklas:

1VB Wanja vom Blausteinsee, eig. Irene Kremer (DE)

Puppyklas:

1VB, PuppyBOB Dana von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp (DE)

2VB Charming Princes von der Oelmühle, eig. Petra Jungbluth (DE)

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdBOB, Landesjugendsieger Rheinland Secretis Zantana, eig. Karin Jansen-Jödicke (DE)

Tussenklas:

1U, CAC, BH, BOB, Landessieger Rheinland Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1ZG Ciarda von Alshamina, eig. Nadja Koschwitz (DE)

2ZG Santana von der Oelmühle Karin Jansen-Jödicke (DE)

absent Tiara vom Blausteinsee, eig. Irene Kremer (DE)

Internationale Hondententoonstelling op 19-8-2017 te Mechelen (B)

Keurmeester: Dhr. Guido Schäfer (DE) 

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG2  Ch. Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Windhund Festival op 13-8-2017 te Donaueschingen (DE)

Keurmeester: Mevr. Pamela Marston-Pollock (UK)

Reuen;

Babyklas:

1VB BabyBOB Grayrory´s Irresistible, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Puppyklas:

1 VB, PuppyBOB, PuppyBIS Warlock Bewitched Secret Haven, eig. Florent Friedrich (FR)

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC King Prince Sense of Beauty, eig. Ineke & Jasper de Vos

Tussenklas:

1U, Res.CAC Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig.  Cristina Wüger (DE)

2U Kilbourne Kassidy, eig. Patricia Schultz (DE)

Kampioensklas:

1U Ch. Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, BR, BOB Lilac Wind Jefferson, eig. Jean Luc Nadler & Florent Friedrich (FR)

2U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffitt (FR)

3U Lilac Wind Just Do It, eig. Marie Kaes (FR)

4U Barnaby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (DE)

Teven;

Veteranenklas:

1 Vet.CAC, Vet.BOB Aghnadarragh Isold, eig. Catherine Germain (CH)

2 Vet.Res.CAC  Grayrory´s Exclusive, eig. Maria & Åke Käck(SE)

Jeugdklas:

1U, J.CAC, J.BOB Magay of Muma, eig. J. Frelin (FR)

2U Res.J.CAC Lucy Pearl Clanchiefs Pride, eig. Thomas Kühne (CH)

Tussenklas:

1U, CAC, BT, BOS Grayrory´s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U Res.CAC Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

3U La-Sainte-Chapelle du Triple Bois, eig. J. Frelin (FR)

4U Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

Kampioensklas:

1U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

2U Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

3U Garamante of Bestmara, eig. Marie Kaes-Moser (FR)

Openklas:

1U Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

2U Grayrory´s Glorious, eig. Ake & Maria Käck (SE)

3U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

4U Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

U Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert Heylen (BE)

absent – Lilac wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

absent – Audrey Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

Windhund Festival op 12-8-2017 te Donaueschingen (DE)

Keurmeester: Dhr. S. J. Wheeler (AUS)

Reuen;

Babyklas:

1VB BabyBOB Grayrory´s Irresistible, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Puppyklas:

1 VB, PuppyBOB Warlock Bewitched Secret Haven, eig. Florent Friedrich (FR)

2VB Fritzens Limelight, eig. Veronica Kohlmeier (DE)

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Junior-Winner Donaueschingen King Prince Sense of Beauty, eig. Ineke & Jasper de Vos

Tussenklas:

1U, CAC, BOS, Winner Donaueschingen Kilbourne Kassidy, eig. Patricia Schultz (DE)

2U Fortheringhay´s Gwrtheryrn of Cuna, eig.  Cristina Wüger (DE)

3U Breeders Surprice Pinehurst, eig. Carmen Schweiger (DE)

4ZG Barneby Pinehurst, eig. Thorsten Chalas (DE)

Kampioensklas:

1U Ch. Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Fortheringhay´s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (DE)

3U Dywhen of Redbrook, eig. Ingrid Jörder & Joachim Faenger (DE)

4U Gary Cooper of Bestmara, eig. Marius & Isabelle Keller (FR)

Openklas:

1U Lilac Wind Jefferson, eig. Jean Luc Nadler & Florent Friedrich (FR)

2U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffitt (FR)

3ZG Lilac Wind Just Do It, eig. Marie Kaes (FR)

Teven;

Veteranenklas:

1 Vet.CAC, Vet.BOB, Veteranen-Winner Donaueschingen 2017 Grayrory´s Exclusive, eig. Maria & Åke Käck(SE)

2 Vet.Res.CAC Aghnadarragh Isold, eig. Catherine Germain (CH)

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Jgd.BOB, Junior-Winner Donaueschingen 2017 Lucy Pearl Clanchiefs Pride, eig. Thomas Kühne (CH)

Tussenklas:

1U, Res.CAC Pyefleet Vision, eig.  Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U Grayrory´s Hyacinth, eig.  Maria & Åke Käck (SE)

3U Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

Kampioensklas:

1U, BH, BOB, Winner Donaueschingen 2017  Garamante of Bestmara, eig. Marie Kaes-Moser (FR)

2U Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

3U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

Openklas:

1U, CAC Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

2U Grayrory´s Glorious, eig. Ake & Maria Käck (SE)

3U Cellar Hill´s Brianna, eig. Gabriele Klenk (DE)

4U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

U Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert Heylen (BE)

U Lilac wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

U Audrey Pinehurst, eig. Nicole Roel (DE)

U Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

U Giulia of Bestmara, eig. Marius & Isabelle Keller (FR)

Internationale Hondententoonstelling op 6-8-2017 te Bremen (DE)

Keurmeester: Mevr. L. Fintorova (SK)

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, BOB Grayrory’s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U, Res.CAC Pyefleet Vision, eig.  Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

absent Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (DE)

Openklas:

1U Grayrory’s Glorious, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U Lilac Wind Jokonde to Oelmühle, eig. Kurt Krüll-Mecking (DE)

3U Rockenhart Aslia, eig. Alexandra von Arx & Heike Wennemer (DE)

Internationale Hondententoonstelling op 5-8-2017 te Bremen (DE)

Keurmeester: Dhr. O. Fintora (SK)

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Grayrory’s Hyacinth, eig. Maria & Åke Käck (SE)

2U, Res.CAC, Res.CACIB Pyefleet Vision, eig.  Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

absent Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (DE)

Openklas:

1U Grayrory’s Glorious, eig. Maria & Åke Käck (SE)

Internationale Kampioenschapstentoonstelling op 30-7-2017 te Rotterdam

Keurmeester: Mevr. Leona Dams-Reynaert (BE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, CAC King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1U, Res.CAC, CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1ZG, Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender

absent – Amazing Nicole van de Flevomare, eig. Antoinette Woldring

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB  Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Windhonden CAC op 16-7-2017 te Heteren

Keurmeester: Dhr. Björn Fritz (DE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Logan Kaspar Sense of Beauty, eig. Alex W. Ebbers

2U Kenneth Prince Sense of Beauty, eig. J. Zantingh

Openklas:

1U, CAC, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Odhar van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U Florijn Sebastian Sense of Beauty, eig. Ilona van der Vegt

Teven;

Jeugdklas:

1U, Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender

absent – Amazing Nicole van de Flevomare, eig. Antoinette Woldring

Openklas:

1U, CAC, BOB  Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3ZG Lilac Wind Jolie Mome to Pitlochry’s, eig. Nico en Connie Fernhout

Kampioensklas:

1U, Res.CAC Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2U Malda Ras Blainey, eig. Hajo Daleiden (DE)

Zowel Chidish als Aislinn werden met deze CAC’s Nederlands Kampioen, tevens waren ze Beste Koppel.

Windhonden CAC show op 15-7-2017 te Hünstetten (DE)

Keurmeester: Mevr. H. van der Lee-Grevelt

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, BH, BOB Pyefleet Vision, eig.  Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U Fortheringhay´s Gaelic History, eig. Cordelia Schmidt & Dr.Ralph Schuder (DE)

Openklas:

1U, Res.CAC Cellar Hill´s Bonnie, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (DE)

2U Lilac Wind Mogador -To-Celtic-Alanda, eig. Astrid Amling (DE)

3U Cellar Hill´s Brianna, eig. Gabriele Klenk (DE)

4U Cellar Hill´s Bebhinn, Gabriele Klenk (DE)

Windhonden CAC show op 18-6-2017 te Hamburg (D)

Keurmeester: Dhr. F. Boucek (CZ)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, BR, Jgd.BOB, BOS Finch Spark´s Lonny, eig. Hartmute Kleiss (D)

Openklas:

1U, CAC Islay´s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC Fortheringhay´s Gaelic History, eig. Christina Wüger & Cordelia Schmidt & Ralph Schuder (D)

2U,  Jgd.Res.CAC Bayle von der Oelmühle, eig. Christoph Spiekermann, (D)

Tussenklas:

1U, CAC, BH, BOB, BIS2 Pyefleet Vision, eig.  Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U Faye Ningaloo Starry Sky Caoinlan, eig. Torsten Geithe & Diana Geithe (D)

3U Faodail Joy my Touch of Fate Caoinlan, eig. Tina Brabnik (D)

Openklas:

1U, Res.CAC Islay´s Luighseach, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

Internationale Tentoonstelling op 10-6-2017 te Hannover (D)

Keurmeester: Dhr. B. Fritz (D)

Reuen;

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Fiddich Forever In My Heart Caoinlan, eig. Ingrid Weis

Gebruikshondenklas:

1U, CAC, CACIB, BR, BOS Islay’s Irbhinn, eig. Ingrid Weis & Erik den Ouden

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BH, BOB, BIG4 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.CAC, Res.CACIB, Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm, (D)

Openklas:

1U Eala Frya Bionda My Love, eig. Udo & Michaela Güttig (D)

2U Islay’s Lenah Lachina, eig. Janine Boxhoorn, (D)

3U Islay’s Luck Penny, eig. Ira Johannsen, (D)

absent – Lilac Wind Joconde-To-Oelmühle, eig. Kurt Krüll-Mecking & Jürgen Rösner (D)

CAC – Ausstellung op 3-6-2017 te Tüttleben (D)

Keurmeester; Mevr. M.R. Parker (EI)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, BOB, BIS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Tussenklas:

1U, Res.CAC Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1U, CAC, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2ZG Cellar Hill’s Bonnie, eig. D. Seeger (D)

Jubiläums Landessieger-Ausstellung Weser Ems op 27-5-2017 te Ostercappeln

Keurmeester; Mevr. U. Lennartz (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Landesjugendsieger Kilbourne Kaine to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

2ZG Lonny, eig. Hartmute Kleiss (D)

Tussenklas:

1U, CAC, Beste Reu Fiddich Forever In My Heart Caoinlan, eig. Ingrid Weis

Openklas:

1U, Res.CAC Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Landesjugendsieger, Beste Teef, BOB, JugendBIS Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.Jgd.CAC Fortheringhay’s Gaelic History, eig. Ralph Schuder & Cordelia Schmidt (D)

Met dit Jeugd-CAC is Vision Duits Jeugd Kampioen.

Internationale Hondententoonstelling op 26-5-2017 te Oss.

Keurmeester: Mevr. J.W. Robbins (AUS)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, BOB King Prince Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

Teven;

Jeugdklas:

1U Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender & Ineke de Vos

2U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Pitlochry’s Octavia, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

Kampioenschapsclubmatch van de Deerhound Club op 25-5-2017 te Kaatsheuvel

Keurmeester: Miss Mary J. Girling (UK)

Reuen;

Jongste Puppieklas:

1VB Moka of Muma, eig. G. Boyce

2VB Ungolianth von den Grauen Anfurten, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Puppieklas:

1VB Amazing Leonardo van de Flevomare, eig. P.J. Ottenhof & C.P.P.J.G. Ottenhof

2VB Amazing Matt van de Flevomare, eig. I.L.G. Schuring

Jeugdklas:

1U Logan Kaspar Sense of Beauty, eig. A. Ebbers

2ZG Keith, eig. T.G.J. Sprakel & E.V. Sprakel-Bagaya

3ZG Kenneth Prince Sense of Beauty, eig. H. Zantingh

4ZG Pitlochry’s Patric, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

ZG Arthur Conan Doyle of Owl’s Wood, eig. G. Leroy (B)

ZG Lyall Kaspar Sense of Beauty, eig. R. Poels (B)

Tussenklas:

1U, CAC, Beste Reu, BOB Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Nina Watzelt (D)

2U Breeders Surprise Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

3ZG Fritzens John, eig. S. De Sloovere & J. Vande Casteele (B)

Openklas:

1U, Res.CAC Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Fritzens Goldfinger, eig. R. Kruit

3ZG Elvin Tiger Irater, eig. Eva Vorboniková & Hana Pastiková (CZ)

4ZG Stanford von der Oelmühle, eig. P. Schulte Nordholt

ZG Pitlochry’s Onyx, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

ZG Lilac Wind Isengrin to Oelmühle, eig. R. Lövenich & Jürgen Rösner (D)

ZG Pitlochry’s Kaspar, eig. A. Ebbers

Fokkersklas:

1U King Prince Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

Kampioensklas:

1U Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Ineke en Jasper de Vos

2U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

3U Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad-Hemminga

4ZG Florijn Sebastian Sense of Beauty, eig. Ilona van der Vegt

Veteranenklas:

Absent – Macallan van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

Teven;

Jongste Puppieklas:

1VB Urwen von den Grauen Anfurten, eig. Iris Coppée

Puppieklas:

1 VB Funny Daisy Irater, eig. Eva Vorboniková & Hana Pastiková (CZ)

2 VB Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad-Hemminga

3 VB Amazing Nicole van de Flevomare, eig. A.J. Woldring

4 VB Amazing Grace van de Flevomare, eig. P.J. Ottenhof & C.P.P.J.G. Ottenhof

Jeugdklas:

1U Bee, eig. Resie Rutten

2U Kayleigh Diva Sense of Beauty, eig. T. Dols-Broekmans

3ZG Kate Diva Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

4ZG Josie, eig. Resie Rutten

ZG Lady Isa Sense of Beauty, eig. A.C.H. Ruys & T.A. van Dijk

ZG Pitlochry’s Paris, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

ZG Zahra von der Oelmühle, eig. N.E.E. Timmermans & Jürgen Rösner (B)

ZG Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender & Ineke de Vos

ZG Eala Frya Dark Side of the Moon, eig. Nina Watzelt & Stefan Repschläger & Anna Jannes (D)

Tussenklas:

1U Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

2ZG Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig. J. Demeester & K. Daelemans (B)

3ZG Arya of Dirty Mind, eig. Eva Vorboniková & Hana Pastiková (CZ)

Absent – Stranwith Fern at Fendwood, eig. Florian Mengert (D)

Openklas:

1U,CAC Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

2U Jane, eig. Resie Rutten

3ZG Audrey Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

4ZG Mac A Bhaird, eig. R. Lövenich & Jürgen Rösner (D)

ZG Pitlochry’s Octavia, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

ZG Barnesmore First Love to Oelmühle, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

Absent – Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Wolfgang & Viola Müller (D)

Fokkersklas:

1U, Res.CAC Blixen, eig. Resie Rutten

2ZG Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

3ZG Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

Gebruikshondenklas:

1U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

Kampioensklas:

1U Daisy Carrie Irater, eig. Eva Vorboniková & Hana Pastiková (CZ)

2ZG Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad-Hemminga

3ZG Bibelot van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

4ZG Fritzens Dutch Diva with a Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

ZG Pitlochry’s July, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout – Schildt

ZG Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

ZG Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

Absent – Barnesmore Energy of Life, eig. Wolfgang & Viola Müller (D)

Koppelklas:

1 Breeders Surprise Pinehurst / Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

2 Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden / Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Fokkerijklas:

Bibelot van de Meirse Weiden / Nimloth Brandir / Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden / Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden / Urwen von den Grauen Anfurten / Ungolianth von den Grauen Anfurten, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Iris Coppée

Europasieger Tentoonstelling op 19-5-2017 te Dortmund (D)

Keurmeester: Dhr. Graham Hill (UK)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Europajugendsieger ‘17 Fortheringhay’s Gwrtherin of Cuna, eig. Cristina Wüger & Jürgen Rösner (D)

2 ZG Kilbourne Kaine to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

Tussenklas:

1ZG Barneby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, Europasieger ’17, BOB, BIG3 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Veteranenklas:

Absent – Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, BH. Jgd.BOB, BOS, Europajugendsieger ‘17 Fortheringhay’s Gaelic History, eig. Ralph Schuder & Cordelia Schmidt (D)

2U, Jgd.Res.CAC Lilac Wind Mogador To Celtic Alanda, eig. Jürgen Papenfuss & Karol Skowronek (D)

3U Eala Frya Dark Side of the Moon, eig. Anna Jannes & Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

4ZG Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

ZG Charming Giants Isalie, eig. Anke Nowaczyk (D)

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

Kampioensklas:

1U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, Europasieger ‘17 Eala Frya Butterfly Effect, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

Absent – Kilbourne Oh Sweet Lorraine to Oelmühle, eig. Wolfgang & Viola Müller (D)

CAC Show op 6-5-2017 te Göhlsdorf (D)

Keurmeester: Mevr. R. Reyniers (B)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, BOB, BIS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Openklas:

1U, CAC, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Dogshow Goes op 16-4-2017 te Goes.

Keurmeester; Dhr. W. Gullix (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC King Prince Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

Tussenklas:

Absent – Amadeus of Dirty Mind, eig. A.A. van Woerdekom

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1ZG Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2ZG Kate Diva Sense of Beauty, eig. Ineke en Jasper de Vos

CAC Show op 14-4-2017 te Hoope (D)

Keurmeester; Dhr. T. Finney (EI)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, BOS Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Nina Watzelt & Stefan Repschläger (D)

Tussenklas:

1U, CAC Fiddich Forever In My Heart Caoinlan, eig. Ingrid Weis

Kampioensklas:

1U Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.BOB, BOB Lilac Wind Mogador To Celtic Alanda, eig. Jürgen Papenfuss & Karol Skowronek (D)

2U Fortheringhay’s Gaelic History, eig. Ralph Schuder & Cordelia Schmidt (D)

3ZG Bayle von der Oelmühle, eig. Christoph Spiekermann (D)

Tussenklas:

1U Crathlint Dearbháil Drew, eig. Randi Kontni (DK)

2U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

3ZG Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriela Klenk (D)

Gebruikshondenklas:

1U Daracha of Albainn, eig. Gabriela Klenk (D)

Openklas:

1U, CAC Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriela Klenk (D)

2U Islay’s Liriel, eig. Beate Gaab (D)

Deerhound Jahresausstellung op 8-4-2017 te Volkmarsen (D)

Keurmeester: Dhr. Ken Aird (UK)

103 gemelde Deerhounds

Reuen;

Veteranenklas (3):

1 Vet.BOB, Vet.CAC, Veteranensieger JAS’17 Jakson Junior von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp (D)

2 Vet.Res.CAC How Do You Do von der Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Bellinger Fonck (D)

3 Irish Dream’s Oroc, eig. Hartmute Kleiss (D)

Babyklas (3):

1 Veel Belovend, Baby BOB Warlock Bewitched Secret Haven, eig. Florent Friedrich (FR)

2 Veel Belovend Fanfan Jimmy Irater, eig. Nadja Koschwitz (D)

3 Belovend Secretis Zarathustra, eig. Jürgen Papenfuss (D)

Puppyklas (1):

1 Belovend Bogus von der Oelmühle, eig. Volker Kirchberg (D)

Jeugdklas (5):

1U, Jgd.CAC JugendJAS ’17 Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig. Cristina Wüger (D)

2U Jgd. Res.CAC Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Nina Watzelt & Stefan Repschläger (D)

3ZG Finch Spark’s Lonny, eig. Hartmute Kleiss (D)

4ZG Kilbourne Kain to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

G Islay’s Maon, eig. Ingrid Schmitt (D)

Tussenklas (4):

1ZG Barneby Pinehurst, eig. Thorsten & Felicia Chalas (D)

2ZG Breeders Surprice Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

3 ZG Ferris of Redbrook, eig. May-Britt Jörder & Joachim Vierle (D)

4ZG Fiddich Forever In My Heart, eig. Ingrid Weis (NL)

Kampioensklas (8):

1U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

3U Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

4U Fritzens Yankee, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

U Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & Ingrid Jörder (D)

U Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad-Hemminga (NL)

U Crathlint Cian Cedric, eig. Randi Kontni (DK)

ZG Islay’s Irbhinn, eig. Ingrid Weis & Erik den Ouden (NL)

Gebruikshondenklas (2):

1ZG Islay’s Jock, eig. Sabine Bernitz (D)

2ZG Islay’s Jackaroo, eig. Peter & Stephanie Krieger (D)

Openklas (13):

1U, JAS’17, CAC, BR, BOB, BIS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.CAC Brave King Duncan, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

3U Lilac Wind Jefferson, eig. Jean Luc Nadler & Florent Friedrich (Fr)

4U Elvin Tiger Irater, eig. Eva Vorbonikova & Hana Pastikova (CZ)

U Lilac Wind Idoine, eig. R. Luff & M. Lertinant (D)

U Alisdair Pinehurst, eig. Peter Schmidt (D)

U Pitlochry’s Othello, eig. Monika Bousova (CZ)

U Gary Cooper of Bestmara, eig. Marius & Isabelle Keller (FR)

ZG Elvis of Redbrook, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

ZG Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (D)

ZG Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. Gabriela & Michael Röll & Jürgen Rösner (D)

ZG Islay’s Little John, eig. Peter & Stephanie Krieger (D)

ZG Chabibi’s Nambo, eig. Claudia & Frank Bode (D)

Teven;

Veteranenklas (6):

1 Vet.CAC, Veteranensieger JAS’17 Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

2 Vet.Res.CAC De Luxe von der Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Gudrun Hoppelshäuser (D)

3 Brackenland Mor to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss &Margaret Martin (D)

4 Cunamara’s mille Miglia, eig. Monika Rhein (D)

Niet geplaatst Islay’s Fran Fine, eig. Ira Johannsen (D)

Niet geplaatst Beria of Redbrook, eig. Joachim Faenger (D)

Babyklas (2 – 1 absent):

1 Veel Belovend Secretis Zantana, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

absent Funny Daisy Irater, eig. Eva Vorbonikova (CZ)

Puppyklas (3):

1 Veel Belovend, Puppy BOB Cunamara’s Oona, eig. Kirsten Wiese-Egger (D)

2 Veel Belovend Amazing Angelina van de Flevomare, eig. Claudia & Frank Bode (D)

3 Veel Belovend Amazing Lynn van de Flevomare, eig. Marjan de Raad-Hemminga (NL)

Jeugdklas (10):

1U, Jgd.CAC, JugendJAS ’17, Jugend BOB Fritzens Judith, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

2U Jgd. Res.CAC Elvira von Alshamina, eig. Nadja Koschwitz (D)

3U Grayrory’s Hyacinth, eig. Äke & Maria Käck (S)

4U Eala Frya Dark Side of the Moon, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen (NL)

ZG Islay’s Muirne, eig. Ira Johannsen (D)

ZG Islay’s Maiden, eig. Andrea Jahelkova Vamberkova (CZ)

ZG Fritzens Jean, eig. Monika Rhein (D)

ZG Brandy z Benáteckého Kremene, eig. Zuzana Maderova (CZ)

G Velvet Sunflower vom Blausteinsee, eig. Klaus Mischke (D)

Tussenklas (8):

1U, Res.CAC Stranwith Fern at Fendwood, eig. Florian Mengert (D)

2U Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

3U Crathlint Dearbháil Drew, eig. Randi Kontni (DK)

4U Arya of Dirty Mind, eig. Eva Vobornikova (CZ)

U Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

U Flora Mc.Donald of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

ZG Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriele Klenk (D)

ZG Cellar Hill’s Bonnie, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (D)

Kampioensklas (13):

1U Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U Giolla IAIN to Bonaforte, eig.  Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

3U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

4U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

U Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad-Hemminga (NL)

U Fiona von Averlon, eig. Nicole Roel (D)

U Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

U Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristina Wüger (D)

U Elaine of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

U Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

U Fritzens Celeste, eig. Randi Kontni (DK)

U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

U Islay’s Iolana Inshriach, eig. Ira Johannsen (D)

Gebruikshondenklas (5):

1U Daracha of Albainn, eig. Gabriele Klenk (D)

2U Dapne Carrie Irater, eig. Äke & Maria Käck (S)

3U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

4U Islay’s Jillaroo, eig. Ira Johannsen (D)

U Islay’s Hyra, eig. Ira Johannsen (D)

Openklas (17):

1U, JAS’17, CAC, BT, BOS Kilbourne Oh Sweet Lorraine to Oelmühle, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U Grayrory’s Glorious, eig. Äke & Maria Käck (S)

3U Lilac Wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

4U Giulia of Bestmara, eig. Marius & Isabelle Keller (FR)

U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel (NL)

U Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele Klenk (D)

U Cunamara’s Nessa, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (D)

U Eala Frya Butterfly Effect, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

U Fianna of Redbrook, eig. May-Britt Jörder (D)

U Audrey Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

U Ailean of Highland Blue, eig. Cristina Wüger & Christine Kraushaar (D)

U Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

U Santana von der Oelmühle, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

U Miss Marpel von Averlon, eig. Florent Friedrich (FR)

ZG Islay’s Luighseach, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

ZG Islay’s Lenah Lachina, eig. Janine Boxhoorn (D)

ZG Benoelle na Mhuire, eig. Brigitte Braig & Matthias Gruber (D)

The Deerhound Club Open Single Breed Show op 1-4-2017 te Crewe (UK)

Keurmeester: Dhr. J.G. Phinizy (USA)

141 gemelde Deerhounds

Open Dog (12 – 6 absent)

1 Ch. Hyndsight Desperado, eig. Sue Finnett & Hector Heathcote (UK)

2 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3 Ch. Rubeus Hagrid to Kilbourne, eig. Mick & Glenis Peach (UK)

Junior Bitch (9 – 1 absent)

1  Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2 Pyefleet Vita, eig. Mary Girling (UK)

3 Packway Little Loxley, eig. Vannesa Lucas & Cliff Dargonne (UK)

Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel stond in Open Bitch (16) en werd niet geplaatst.

2-4-2017  Keurmeester: Mrs. Eve Hamilton

Special Coursing/Lure Chasing Dog or Bitch (10 – 2 absent)

1 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2 Beardswood Rona, eig. Miss R.J. Kermack & Dr. Sarah Helps (UK)

3 Beardswood Quitessence, eig. Dr. Sarah Helps (UK)

Res. Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Brace (13)

Cytaugh en Chidish werden als vierde geplaatst.

Special Not Bred By Exhibitor (22 – 8 absent)

1 Ch. Rubeus Hagrid to Kilbourne, eig. Mick  & Glenis Peach (UK)

2 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3 Packway Loxley Norton, eig. Susan Baumann (D)

Res. Beardswood Rona, eig. Miss R.J. Kermack & Dr. Sarah Helps (UK)

VHC Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Internationale Hondententoonstelling K.V. Rijnland op 19-3-2017 te Hazerswoude-Dorp

Keurmeester: Dhr. J.J. Dupas (FR)

Reuen;

Puppyklas:

1 VB King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Puppyklas:

1 VB, BP Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert  Heylen (B)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Lilacwind Jolie Mome to Pitlochry’s, eig. Nico en Connie Fernhout

Crufts op 9-3-2017 te Birmingham

Keurmeester: Mrs. Joan Wragg

gemeld 31 reuen – 25 aanwezig / 50 teven – 45 aanwezig

Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden werd eerste in Yearling Dog (3 – 2 aanwezig)

Pyefleet Vision werd tweede in Junior Bitch (7 – 5 aanwezig)

Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden werd derde in Yearling Bitch (5 – 4 aanwezig)

Martini Dogshow op 4-3-2017 te Groningen

Keurmeester: Des Manton (EI)

Reuen;

Puppyklas:

1 VB, BP King Prince Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Teven;

Puppyklas:

1 VB Kate Diva Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2 VB Lizzy Isa Sense of Beauty, eig. Ad de Pender & Ineke de Vos

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB  Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Internationale tentoonstelling op 25-2-2017 te Weelde (BE)

Keurmeester: Dhr. G. Cox (EI)

Reuen;

Puppyklas:

1VB Lyall Kaspar Sense of Beauty, eig. Ron Poels (B)

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB en BIG3 Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Ineke de Vos

Teven;

Jeugdklas:

1U, BOS Elvira von Alshamina, eig. Nadja Koschwitz (D)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert  Heylen (B)

Kampioensklas:

absent – Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos

plaatje scannen0009

Internationale tentoonstelling op 28-1-2017 te Mouscron (BE)

Keurmeester: Dhr. J.J. Dupas (FR)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Tevens waren Chidish en Cytaugh beste koppel! (19 aangemeld)

Hond van het Jaar Show op 15-1-2017 te Amersfoort

Keurmeester: Dhr. A. van der Broek

Voor deze show waren 4 Deerhounds gemeld waarvan er 3 aanwezig waren.

Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel en Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos werden beiden geselecteerd bij de beste zes van de 10 aanwezige windhonden.

De Kerst Show op 18-12-2016 te Gorinchem

Keurmeester: Dhr. M. Sistermann (D)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1ZG Fritzens Gunpowder, eig. A. Tutas (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG en BIS2 Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

Kampioensklas:

1U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

Tevens waren Chidish en Cytaugh beste koppel!

plaatje Knot

Amsterdam Winner Show op 11-12-2016 te Amsterdam

Keurmeester: Mevr. J. Peak (UK)

Reuen;

Jeugdklas:

1ZG Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp (D)

2ZG Amadeus of Dirty Mind, eig. A. A. van Woerdekom

absent Packway Loxley Norton, eig. Susanne Baumann (D)

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. Michael & Gabriela Röll & Jürgen Rösner (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, Winner’16, BOB Greyflax Jimmy Mac, eig. Marjan de Raad

2ZG Lawtons Christopher Colombus, eig. Jasper en Ineke de Vos

Teven;

Jeugdklas:

1ZG Fortheringhay’s Gaelic History, eig. R. Schruder (D)

absent Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Tussenklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

absent Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1ZG Eala Frya Bionda My Love, eig. U. Güttig (D)

absent Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, Winster’16 Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

2U, Res.CAC, Res.CACIB Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

plaatje distel

Internationale Honden Tentoonstelling op 6-11-2016 te Hazerswoude-Dorp

Keurmeester: Dhr. H. O’Donoghue (IE)

Reuen;

Jeugdklas:

absent Fritzens Jethro, eig. Björn Fritz & Klaus Krüger

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG 3 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB  Lawtons Christopher Colombus, eig. Jasper & Ineke de Vos-Brugman

Teven;

Jeugdklas:

1U, Res. CAC Fortheringhay’s Gaelic History, eig. R. Schruder & C. Schmidt (D)

Tussenklas:

1ZG Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1U, CAC, CACIB Lilac Wind Jolie-mome to Pitlochry’s, eig. Connie Fernhout

plaatje c18

Bundessieger Tentoonstelling op 16-10-2016 te Dortmund (D)

Keurmeester: Björn Fritz (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JCAC, BundesJugendsieger Breeders Surprise, eig. Nicole Roel (D)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, Bundessieger, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.CAC Alisdair Pinehurst, eig. Peter Schmidt & Claudia Gerlings (D)

Kampioensklas:

1U, Res.CACIB Cunamara’s Naill, eig. Chiara Finotto (IT)

Teven;

Jeugdklas:

1U, JCAC, BundesJugendsieger, JBOB Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.JCAC Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

3U Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Thomas & Gabriele Klenk (D)

absent Leia of Muma at Fendwood, eig. Florian Mengert (D)

Tussenklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Cellar Hill’s Brianna, Thomas & Gabriele Klenk (D)

Kampioensklas:

1U Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, Bundessieger Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

2U, Res.CAC, Res. CACIB Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Lilac Wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

plaatje scannen0003

Internationale Hondententoonstelling op 14-10-2016 te Dortmund (D)

Keurmeester; Mevr. Dagmar Kenis-Pordham (UK)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JCAC Breeders Surprise, eig. Nicole Roel (D)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB Beste Reu, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, Res.CAC, Res. CACIB Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. Michael & Gabriela Röll & Jürgen Rösner (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, JCAC, JBOB Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, Res.JCAC Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

3U Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Thomas & Gabriele Klenk (D)

absent Leia of Muma at Fendwood, eig. Florian Mengert (D)

Tussenklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Cellar Hill’s Brianna, Thomas & Gabriele Klenk (D)

2U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

 

plaatje c5

CAC Show op 1-10-2016 te Tüttleben (D)

Keurmeester; Mevr. G. Schröter (D)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC Beste Reu Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Puppyklas:

Veel Belovend, BIS Puppy Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Tussenklas:

1U, CAC, Beste teef, BOB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

plaatje c3

International Dog Show Luxemburg op 11-9-2016 te Luxemburg

Keurmeester; Robert Kotlar (HU)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Lux. Jeugd Kampioen, BEJWLU, Beste Reu, BOB, BIG 3 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, CAC, Lux. Kampioen, BEWLU, CACIB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Met deze BEWLU is Brandir Benelux Kampioen en met het CACIB nu ook Internationaal Kampioen.

Openklas:

1U, CAC, res.CACIB Fritzens Gunpowder, eig. Andrea Tutas (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Lux. Jeugd Kampioen, BEJWLU Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, CAC, res.CACIB, Lux. Kampioen Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Barnesmore Envogue, eig. Udo & Michaela Güttig (D)

2ZG Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp (D)

plaatje voetje

 

 Euro Sighthound Show op 26-8-2016 te Brussel (B)

keurmeester; Jean Jacques Dupas (FR)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Euro Sighthound Junior Winner, Beste Reu, BOS, Jeugd BIS 3 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U Fortheringhay’s Fairwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

Kampioensklas:

1U, CAC Euro Sighthound Winner Erewhon Smoke In Your Eyes, eig. Mia Vilden (SF)

2U, res.CAC Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

3U Aghnadarragh Kellen, eig. Catherine Germain (CH)

Teven;

Puppy:

1 Veel Belovend, BIS Puppy Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Jeugdklas:

1U, Euro Sighthound Junior Winster Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

Tussenklas:

1U, res.CAC Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

Openklas:

1U Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristina Wüger (D)

Kampioensklas:

1U, BOB, Euro Sighthound Winster Kilbourne Patricia, eig. Gerhard Trauner (AU)

plaatje distel 2

Jonge honden – en Veteranendag op 21-8-2016 te Heteren

Keurmeester; Gerda Halff-van Boven (NL)

 Reuen;

9 – 12 maanden:

1 Fiddich Forever in my Heart Caoinlan, eig. Ingrid Weis

12 – 15 maanden:

1 Amadeus of Dirty Mind, eig. A. A. van Woerdekom

15 -18 maanden:

1, Beste Reu en BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

6 – 9 maanden:

1 Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

12 – 15 maanden:

absent, Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

15 – 18 maanden:

1 Uliana vom Blausteinsee, eig. Heylen-Dupont (B)

Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

3 Yoko Ono von der Oelmühle, eig. Connie Fernhout

18 – 24 maanden:

1, Beste Teef Pitlochry’s Octavia, eig. Nico Fernhout

Veteranen klas:

absent, Evelyn Eden Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

plaatje gekleurd kruis

Internationale Rashondenshow  op 13-8-2016 te Mechelen

Keurmeester; Jan Coppens (NL)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Beste Reu, BOB, Jeugd-BIS 3 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel   Met dit U’tje werd Chidish Belgisch Jeugd Kampioen.

Teven;

Jeugdklas:

1U, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel Met dit U’tje werd Cytaugh Belgisch Jeugd Kampioen.

2U Fleur Of Beauxbatons From Kilbourne, eig. Johan Demeester & Kurt Daelemans (B)

plaatje celtic_knot_4W

Jahresausstellung van de Deerhound op 6-8-2016 te Gelsenkirchen

Keurmeester; Mevr. Ingela Kyrklund (S)

Reuen;

Veteranenklas:

1 Irish Dream’s Oroc, eig. Hartmute Kleiss (D)

2 Brian of Redbrook, eig. Sybille Courmoulis (D)

Babyklas:

1 Veel Belovend Lilac Wind Montgomery Clift to Glooscap, eig. Florent Friedrich & Tamara Freeman (FR)

2 Veel Belovend Eala Frya Dryfly River, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Nina Watzelt & Stefan Repschläger (D)

Puppyklas:

1 Veel Belovend Fortheringhay’s Gwrtheryrn of Cuna, eig. Cristina Wüger (D)

2 Veel Belovend Fritzens Jethro, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

3 Veel Belovend Eala Frya Clockwork Dancer, eig. Renata & Dirk Ruff (D)

4 Belovend Islay’s Muffin, eig. Alexandra Merten (D)

Belovend Islay’s Murdaigean, eig. Jacqueline Bilau (D)

Jeugdklas:

1U, Jahres Jugendsieger, Jugend BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Breeders Surprice Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

Tussenklas (3-1 absent):

1ZG Alisdair Pinehurst , eig. Peter Schmidt (D)

2ZG Nelungaloo Untouchable, eig. Esther Bühler (CH)

Kampioensklas:

1U, Jahressieger, BOS Landlord von der Oelmühle, eig. Florent Friedrich & Jürgen Rösner & Jürgen Papenfuß (FR)

2U Greyflax Jimmy Mac, eig. Marjan de Raad (NL)

3U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

4U Fortheringhay’s Fearwald Fable, eig. Cristine Wüger (D)

U Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

U Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & Ingrid Jörder (D)

ZG Fritzens Yankee, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

Gebruikshondenklas:

1U Islay’s Havoc, eig. Esther Bühler (CH)

Openklas:

1U, CAC Crathlint Cian Cedric, eig. Randi Kontni (DK)

2U, Res.CAC Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. Gabriela und Michael Röll & Jürgen Rösner (D)

3U Lilac Wind Isengrin-to-Oelmühle, eig. Ralph Lövenich & Jürgen Rösner (D)

4U Lilac Wind Jefferson, eig. Jean Luc Nadler & Florent Friedrich (FR)

U Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (D)

ZG Elvis of Redbrook, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

ZG Lilac Wind Just Do It, eig. Florent Friedrich & Henri en Marie Kaes (FR)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet. BOB Islay Fran Fine, eig. Ira Johannsen (D)

2 Fritzens Una Viareggiana, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

3 Beria of Redbrook, eig. Joachim Faenger (D)

4 Grayrory’s Exclusive, eig. Äke & Maria Käck (S)

5 Secretis Yordy at Grey Angels, eig. Hajo Daleiden (D)

6 Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

Babyklas:

1 Veel Belovend Eala Frya Dark Side of the Moon, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

Puppyklas:

1 Veel Belovend, Puppy-BOB Pyefleet Vision, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2 Veel Belovend Grayrory’s Hyacinth, eig. Äke & Maria Käck (S)

3 Veel Belovend Fritzens Judith, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

4 Veel Belovend Fritzens Jean, eig. Monika Rhein (D)

Belovend Islay’s Meadhbh, eig. Silke Eichhorn (D)

Jeugdklas (12-1 absent):

1U, Jahres Jugendsiegerin Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Fianna of Redbrook, eig. May-Britt Jörder (D)

3U Cellar Hill’s Bonnie, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (D)

4U Randaliyn’s A Day Without Rain, eig. Ines Rohm (D)

U Islay’s Luck Penny, eig. Ira Johannsen (D)

U Islay’s Luighseach, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

U Uliana vom Blausteinsee, eig. Bert Heylen (B)

U Crathlint Dearbháil Drew, eig. Randi Kontni (DK)

U Randaliyn’s A Beautyful Mind, eig. Katja Leushake (D)

U Firlefanz Funshine of Redbrook, eig. Sabine Franke (D)

ZG Bronte Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

Tussenklas (5-1 absent):

1U, CAC Eala Frya Butterfly Effect, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

2U Kilbourne oh Sweet Lorraine, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Eala Frya Bionda My Love, eig. Michaela & Udo Güttig (D)

4U Pitlochry’s Octavia, eig. Conny Fernhout-Schildt (NL)

Kampioensklas:

1U, Jahressiegerin, BOB Fritzens Celeste, eig. Randi Kontni (DK)

2U Barnesmore Energy of Live, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Calamity-Jane of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

4U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

U Dorrator Frieda, eig. Monia Rhein (D)

U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

U Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristine Wüger (D)

U Grayrory’s Fabulous, eig. Äke & Maria Käck (S)

U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

Gebruikshondenklas (2-1 absent):

1U Islay’s Iolana Inshriach, eig. Ira Johannsen (D)

Openklas (15-2 absent):

1U, Res.CAC Fritzens Elise, eig. Klaus Krüger & Björn Fritz (D)

2U Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

3U Grayrory’s Glorious, eig. Äke & Maria Käck (S)

4U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

U Cunamara’s Mille Miglia, eig. Monika Rhein (D)

U Cunamara’s Nessa, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (D)

U Barnesmore Envogue, eig. Michaela & Udo Güttig (D)

U Ailsa of Highland’s Blues, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine Kraushaar-Neufang (D)

U Islay’s Kayleigh, eig. Jochen Kopp (D)

U Santana von der Oelmühle, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

U Miss Marple von Averlon, eig. Florent Friedrich (FR)

ZG Lilac Wind Joconde-to-Oelmühle, eig. Kurt Krüll-Mecking & Jürgen Rösner (D)

ZG Lilac Wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

plaatje scannen0003

Internationale Hondententoonstelling op 18 en 19-6-2016 te ’s Hertogenbosch

Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard werd beide dagen BOB en haalde haar derde U’tje zodat ze ook Nederlands Jeugd Kampioen is! 

plaatje hert

Dogshow De Baronie op 4-6-2016 te Hulten

Keurmeester; Mevr. F.H.M.G. Lochs-Romans

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel Met dit U’tje werd Chidish Nederlands Jeugd Kampioen

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad-Hemminga

absent Lawtons Christopher Colombus, eig. Ineke de Vos-Brugman

Teven;

Jeugdklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel Met dit U’tje werd Cytaugh Nederlands Jeugd Kampioen.

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Fritzens Grace, eig. Ineke de Vos-Brugman

2U, Res.CAC, Res.CACIB Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad-Hemminga

plaatje gekleurde knoop

DWZRV Sieger Ausstellung op 29-5-2016 te Nörten-Hardenberg (D)

Keurmeester; Dhr. P. Friedrich (D)

Reuen;

Puppyklas:

VB, PuppyBOB Direwolf Mac Custennin, eig. Tapio Hellman & Sissi Bäckman-Hellman (FI)

Jeugdklas:

1U, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jugend BOB, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res.Jgd.VDH, Res.Jgd.CAC Islay’s Labhrainn, eig. Ulrich Moerner (D)

Gebruikshondenklas:

1U, VDH, CAC  Islay’s Jackaroo, eig. Peter & Stephanie Krieger (D)

Teven;

Veteranenklas:

absent Brokenwheel Mc Arianrhod, eig. Tapio Hellmann (FI)

Puppyklas:

VB Direwolf Mc Coventina , eig. Tapio Hellman & Sissi Bäckman-Hellman (FI)

Jeugdklas:

1U, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jugend BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel Met dit Jgd.CAC werd Cytaugh Duits Jeugd Kampioen.

2U, Res.Jgd.VDH, Res.Jgd.CAC Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele & Thomas Klenk (D)

3U Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriele & Thomas Klenk (D)

Gebruikshondenklas:

1U, VDH Islay’s Jillaroo, eig. Ira Johannsen (D)

2U, Res.VDH Islay’s Kismet, eig. Ira Johannsen (D)

Openklas:

1U, VDH, CAC, BOB Brokenwheel Mc Blodeuwedd, eig. Tapio Hellmann (FI)

2U, Res.VDH, Res.CAC Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

4U Islay’s Ingwer, eig. Eva Petzold (D) 

plaatje c21

CAC Show op 14-5-2016 te Tüttleben (D)

Keurmeester; Dhr. R. Jacobs (D)

BIS Keurmeester; Dhr. M. Langer (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.CAC, Jgd.VDH, Jugend BOB, Jugend BIS, BOB en BIS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel  Met dit JCAC werd Chidish Duits Jeugd Kampioen.

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jugend BOS, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel Cytaugh werd samen met Chidish Beste Koppel.

2U, Res.Jgd.VDH, Res.JCAC Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele & Thomas Klenk (D)

3ZG Cellar Hill’s Bebhinn, eig. Gabriele & Thomas Klenk (D)

Gebruikshondenklas:

1U, VDH, CAC Daracha of Albainn, eig. Gabriele Klenk (D)

plaatje distel

VDH-Europasiegerausstellung op 7-5-2016 te Dortmund (D)

Keurmeester; Dhr. H.J. Dux (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Europajugendsieger’16, Jugend BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U, Res. Jgd.VDH, Res.Jgd.CAC Alisdair Pinehurst, eig. Peter Schmidt & Claudia Gerlings (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, Res.CACIB Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

2U, Res.VDH Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

Openklas:

1U, VDH, Europasieger, CAC, CACIB, BOB Barnesmore Embassador, eig. Jürgen Papenfuß & Jürgen Rösner (D

2U, Res.VDH, Res.CAC Fritzens Gunpowder, eig. Andrea Tutas (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, Jgd.VDH, JCAC Europajugendsiegerin Cellar Hill’s Brianna, eig. Gabriele & Thomas Klenk (D)

2U, Res. Jgd.VDH, Res.Jgd.CAC Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Tussenklas:

1U, VDH Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U, Res. VDH Eala Frya Butterfly Effect, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

3U Lilac Wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, Europasiegering, CACIB, BOS Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

2U, Res.VDH Bhealaich Power of Pashn, eig. Ines Rohm (D)

Openklas:

1U, VDH, CAC, Res.CACIB Rhianna von der Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuß & Jürgen Rösner (D)

2U, Res.VDH, Res.CAC Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Malda Ros Blainey, eig. Hajo Daleiden (D)

4U Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

plaatje c23

Kampioenschapsclubmatch Deerhound Club op 5-5-2016 te Kaatsheuvel

Keurmeester; Dhr. Willem Buitenkamp

Reuen;

Puppyklas:

1VB Fiddich Forever in my Heart Caoinlan, eig. Ingrid Weis

Jeugdklas:

1U Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Pitlochry’s Owan, eig. M.M. Harfst-Wolterink & H.F. Harfst

Tussenklas:

1U Lilac Wind Jurgen and Jurgen to Oelmühle, eig. G. & M. Roell & J. Rösner (D)

2ZG Lilac Wind Just-do-it, eig. M. & H. Kaes & Florent Friedrich (FR)

3ZG Pitlochry’s Onyx, eig. Connie Fernhout-Schildt & Nico Fernhout

Openklas:

1U Fritzens Crown, eig. J. Hilhorst-Sakkers & A.G.C. Hilhorst

2U Pitlochry’s Kaspar, eig. A. Ebbers

3ZG Pitlochry’s Iagara, eig. A. Ebbers

4ZG Stanford von der Oelmühle, eig. P. Schulte Nordholt

Fokkersklas:

1U Odhar van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

2U Lilac Wind Jefferson, eig. J. & L. Nadler & Florent Friedrich (FR)

Gebruikshondenklas:

1ZG Islay’s Irbhinn, eig. Ingrid Weis

Kampioensklas:

1U, CAC, Clubwinnaar Cairnesund’s Pearly Prince, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

2U, Res.CAC Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad

3U Landlord von der Oelmühle, eig. Florent Friedrich & Jürgen Rösner (FR)

4U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Jeugdklas:

1U, Beste Jeugdhound Pitlochry’s Octavia, eig. Connie Fernhout-Schildt & Nico Fernhout

2U Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

3U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Tussenklas:

1U Kilbourne Oh Sweet Lorraine, eig. Viola & W0lfgang Müller (D)

2U Fritzen’s Grace, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

Openklas:

1U, CAC, BOS Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. G. Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

3U Miss Marple von Averlon, eig. Florent Friedrich (FR)

4U Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

U Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

U Lilac Wind Jolie Mome to Pitlochry’s, eig. Connie Fernhout-Schildt & Nico Fernhout

absent Iona Christie Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

Fokkersklas:

1U, Res.CAC, Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

2U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

Kampioensklas:

1U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

2U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

3U Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

absent Fritzens Dutch Diva with a Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

absent Gracia Uchi Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

absent Bibelot van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

Veteranenklas:

1U Evelyn Eden Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman & Jasper de Vos

plaatje voetje

CAC-Spezialausstellung op 30-4-2016 te Göhlsdorf (D)

Keurmeester; Fr. E. Yaschenko (MD)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdVDH, BR, JgdBOB, BOB, 4 JgdBIS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdVDH, BT, JgdBOS, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

plaatje celtic_knot_4W

R.A.L.I.E.   Nationale D’Elevage op 24-4-2016 te Appoigny (FR) 

Keurmeester; Betina Adams (UK)

Reuen;

Tussenklas:

Veel Belovend Lilac Wind Just-Do-It, eig. Henri & Marie Kaes (FR)

Openklas:

1U, CAC, BOS  Jesus-Maria-Joseph du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen (FR)

2U Jesus-L’Enfant-Dieu du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen (FR)

3U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

4U Jacobite Sirius, eig. Pam Moffitt (FR)

5U Jago of Muma, eig. Isabelle Berges (FR)

6ZG Jeff of Muma, eig. Beatrice Nardin (FR)

ZG Aghnadarragh Kellen, eig. Catherine Germain (CH)

ZG Graylord’s Indiana Jones, eig. Sophie Verney (FR)

Gebruikshondenklas:

1U, Res.CACS Infidele-Et-Sarrasin du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen (FR)

Kampioensklas:

1U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2ZG Gary Cooper of Bestmara, eig. Marius Keller (FR)

Jeugdklas:

1U, Beste Jeugdhond Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Grain Noble Lennox, eig. Henri & Marie Kaes (FR)

3U Loki of Muma, eig. Charles Jodin (FR)

4U Laszlo of Muma, eig. Isabelle Casenave (FR)

Debutantenklas:

Belovend Graylord’s Lion Heart, eig.  Sophie Verney (FR)

Juniorklas:

Veel Belovend Antonius Vertragus Lancret, eig. Anthony Antunes (FR)

Veteranenklas:

1U Stranwith Ebenezer, eig. Florian Mengert (D)

2U Gentiehun Prince Charlie, eig. Pam Moffitt (FR)

Teven;

Openklas:

1U, CAC Fair Lady of Muma, eig. José-Luis & Brigitte Ybert Marco (FR)

2U, Res.CACS Goshenite of Bestmara, eig. Caroline Friedrich (FR)

3U Gwyneth of Muma, eig. André & Dominique Struyf (FR)

4U Giulia of Bestmara, eig. Marius Keller (FR)

5U Jacobite Corona Australis, eig. Pam Moffitt (FR)

6U June of Muma, eig. Laure Girardeau (FR)

U Hysope of Muma, eig. Claire Bonnet (FR)

U Ira of Muma, eig. Isabelle Berges (FR)

U Jaufea of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

U Jillka of Muma, eig. José-Luis & Brigitte Ybert Marco (FR)

U Miss Marple von Averlon, eig. Caroline Friedrich (FR)

ZG Graylord’s Ink, eig. Sophie Verney (FR)

ZG Jane of Muma, eig. Florent Botella (FR)

ZG Josefita du Tripple Bois, eig. Marie-Lise Robert (FR)

ZG Lilac Wind Iliade, eig. Claire Bonnet (FR)

Gebruikshondenklas:

1U Incroyable-Et-Merveilleise du Triple Bois, eig. Marie-Eugénie Vinen (FR)

Kampioensklas:

1U, BOB Garbo of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

2U Garamante of Bestmara, eig. Henri & Marie Kaes (FR)

Jeugdklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Grain Noble Lavinia, eig. Henri & Marie Kaes (FR)

3U Leia of Muma, eig. Florian Mengert (D)

4U Lily of Muma, eig. Gilles Barreda (FR)

5ZG Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

6ZG Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

Debutantenklas:

Veel Belovend Graylord’s Lullaby Rose, eig. Sophie Verney (FR)

Juniorklas:

Veel Belovend Antonius Vertragus Lascaux, eig. Anthony Antunes (FR)

Puppyklas:

Veel Belovend Antonius Vertragus Maasaï Mara, eig. Anthony Antunes (FR)

Veel Belovend Lee-Lou of Muma, eig. Florent Botella (FR)

Veel Belovend Luiza of Muma, eig.  André & Dominique Struyf (FR)

Veteranenklas:

1U Diva of Bestmara, eig. Marius Keller (FR)

plaatje Knot

The Deerhound Club Open Single Breed Show op 16-4-2016 te Stratford-upon-Avon (UK)

Keurmeester 16-4; Dagmar Kenis-Pordham (UK)

Junior Dog (6):

1 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2 Kilbourne Max, eig. Mike and Glenis Peach

3 Kaleginy the Forester, eig. mrs. K. Constantine

Junior Bitch (6):

1 Neroche Jeska, eig, mrs. Joan Wragg

2 Neroche Juno, eig, mrs. Joan Wragg

3 Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Op zondag was de keurmeester Mrs. Wendy Cross (UK) en werden ze niet geplaatst.

plaatje c18

Martini Dog Show op 6-3-2016 te Groningen

Keurmeester; Mevr. E. Haapaniemi (FI)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC, Jeugd-BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Lawtons Christopher Colombus, eig. Jasper en Ineke de Vos

Teven;

Jeugdklas:

1U, Res.CAC Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

2ZG Albaeirn Banrigh, eig. H. Wennemer (D)

plaatje c3

Flanders Dog Show op 20-2-2016 te Gent (B)

Keurmeester; Dhr. T. Finney (IE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, Jeugd-BOB, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Tussenklas:

1ZG Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. G.M.R. Roell & M. Roell & J. Rösner (D)

Kampioensklas:

Absent – Aghnadarragh Kellen, eig. Catherine Germain (CH)

Teven;

Puppyklas:

1 B Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig.  Demeester Daelemans (B)

Jeugdklas:

1U Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

2U Ciada von Alshamina, eig. Nadja Koschwitz (D)

Absent – Aghnadarragh Laria, eig. Catherine Germain (CH)

Absent – Aghnadarragh Lindseigh, eig. Catherine Germain (CH)

Tussenklas:

1U, CAC, BOB Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. G.R.K. Remmert-Kamp (D)

Kampioensklas:

Absent – Aghnadarragh Kyla, eig. Catherine Germain (CH)

plaatje knoop1

Internationale Kampioenschapstentoonstelling op 23-1-2016 te Eindhoven

Keurmeester; Dhr. J. Muldoon (IE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

plaatje gekleurd kruis

CACIB Show  op 9-1-2016 te Turnhout (B)

Keurmeester; Dhr. Laurent Heinesche (L) 

Reuen;

Jeugdklas:

1U, BOS Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Teven;

Puppyklas:

1 VB Fleur of Beauxbatons from Kilbourne, eig.  Demeester Daelemans (B)

Jeugdklas:

1U, Jeugd-BOB, Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Absent – Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1U, BOB Secret von der Oelmühle, eig. Nelly Deveaux (B)

Kampioensklas:

Absent – Bibelot van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

plaatje Two hounds

Amsterdam Winner Show op 13-11-2015 te Amsterdam

Keurmeester; Dhr. Willem Buitenkamp

Reuen;

Puppyklas:

1VB, Puppy-BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Jeugdklas:

1U Lilac Wind Jürgen and Jürgen to Oelmühle, eig. G.M.R. Roell & M. Roell & J. Rösner (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, Winner ’15, BOS Greyflax Jimmy Mac, eig. Marjan de Raad

2U, Res.CAC, Res.CACIB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

3U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

Absent – Lawtons Christopher Colombus, eig. Jasper en Ineke de Vos

Teven;

Puppyklas:

1VB Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, Winster ’15, BOB Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

2ZG Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. G.R.K. Remmert-Kamp (D)

Absent – Isa Christie Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

Openklas:

1U, Res.CAC, Res.CACIB Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

Kampioensklas:

1U Pitlochry’s July, eig. Nico en Connie Fernhout

plaatje c4

CACIB show op 24-10-2015 te Hannover (D)

Keurmeester; Mevr. I. Krah-Heiermann(D)

Reuen;

Puppyklas:

1VVSP, Puppy-BOB Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Kampioensklas:

1U, Res.CACIB, VDH Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1U, CAC, VDH, CACIB, BOS Barnesmore Embassador, eig. Jürgen Rösner & Jürgen Papenfuss (D)

2ZG Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (D)

Teven;

Puppyklas:

1VVSP Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdVDH, JgdBOB Lilac Wind Joconde to Oelmühle, eig. Kurt Krüll-Mecking & Jürgen Rösner (D)

Openklas:

1U, CAC, CACIB, VDH, BOB Giolla Iain To Bonaforte, eig. Jürgen Rösner & Jürgen Papenfuss (D)

Absent – Olórien vom Welzerberg, eig. Iris Coppee & Susanne Ottofülling

plaatje distel

Jongehonden- & Veteranendag op 20-9-2015 te Heteren

Keurmeester; Mevr. Regina Tromp-Pruyn

Reuen;

4 tot 6 maanden:

1 Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

6 tot 9 maanden:

1, Beste Jonge reu Pitlochry’s Onyx, eig. Connie Fernhout-Schildt

Seniorenklas 7 tot 9 jaar:

ABS Hartvalley Walk This Way, eig. Jan Scheer

Teven;

4 tot 6 maanden:

1 Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2 Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel

6 tot 9 maanden:

1 Pitlochry’s Octavia, eig. Connie Fernhout-Schildt

2 Elegia Daisy Irater, eig. E.H. Lankhorst-Jonker

12 tot 15 maanden:

1 Lilac Wind Jolie Mom to Pitlochry’s, eig. Connie Fernhout-Schildt

15 tot 18 maanden:

1 Fritzens Grace, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

18 tot 24 maanden:

1, Beste Jonge Teef, Beste Jongehond Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2 Isa Christie Sense of Beauty, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

3 Iisha Christie Sense of Beauty, eig. M.A. de Raad

4 Iona Christie Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

Seniorenklas 7 tot 9 jaar:

1, Beste Veteraan, 3de BVIS Evelyn Eden Sense of Beauty, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

2 Effie Eden Sense of Beauty, eig. Piety Heerschop-Harkema

plaatje c4

Puppydag op 6-9-2015 te Waalwijk

Keurmeesters; Mevr. L. Erhart, Dhr. J. Sloot, Mevr. H. Warendorf en Mevr. A. Roskam-van Bergen

Van de bijna 50 gemelde puppen werd Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden zesde en haar zusje Cockaigne Aislinn van de Meirse Weiden (eigenaren Marijn van Iersel & Caroline Y. van Zanten-Boomgaard) achtste.

Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden kwam tot de zesde wedstrijdronde.

plaatje gekleurde knoop

Windhundfestival op 29- 8-2015 te Bad Homburg (D)

Keurmeester; Mevr. Friederike Kappacher (A)

Reuen;

Babyklas:

1VVSP Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel (NL)

Kampioensklas:

1U, VDH, BOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard (NL)

Teven;

Babyklas:

1VVSP, Beste Baby Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel (NL)

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdVDH BOS Cunamara’s Nessa, eig. Doris & Klaus Peter Seeger (D)

plaatje c15

Deerhound Jahresausstellung op 22-8-2015 te Trautskirchen (D)

Keurmeester; Dhr. Bryan Doak (IR)

Reuen;

Veteranenklas (3 – 1 abs.):

1, Vet.CAC, Vet.VDH Quby Quid Quicksilver of Dirty Mind, eig. Ingrid Weis (NL)

2, res.Vet.CAC, res.Vet.VDH Fritzens Truman Capote, eig. Veronica Kohlmeier (D)

Babyklas:

1VVSP Cockaigne Chidish van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel (NL)

2VSP Islay’s Labhrainn, eig. Ulrich Moerner (D)

Puppyklas:

1VVSP Pitlochry’s Oban, eig. Jürgen Papenfuss (D)

2VVSP Pitlochry’s Othello, eig. Monika Bousova (CZ)

3VVSP Thor vom Blausteinsee, eig. M. Lertinant & R. Lu & Robert Luff (D)

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdVDH Jugend Jahressieger ’15, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

2U, res.JgdCAC, res.JgdVDH Nelungaloo Untouchable, eig. Esther Bühler (CH)

3U Lilach Wind Just Do It, eig. Marie Kaes & Florent Friedrich (FR)

4U Cunamara’s Niall, eig. Chiara Finotto (IT)

U Sir Henry vom Blausteinsee, eig. M. Lertinant & R. Lu & Robert Luff (D)

Tussenklas:

1U, res.CAC, VDH Barnesmore Embassador, eig. Jürgen Papenfuss (D)

2U, resVDH Lilac Wind Idoine, eig. M. Lertinant & R. Lu (D)

3U Elvis of Redbrook, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

4U Ethan of Redbrook, eig. Klaus Wriedt (D)

U Edward of Redbrook, eig. Stefan & Susanne Krieg (D)

U Chase Farm No Question, eig. Gesine Mantel (D)

Kampioensklas (5 – 1 abs.):

1U, VDH Beste Reu, Jahressieger ’15, BOB Landlord von der Oelmühle, eig. Florent Friedrich & Jürgen Rösner & Jürgen Papenfuss (FR)

2U, resVDH Finrod von Averlon, eig. Jürgen Papenfuss & Christine Kraushaar-Neufang (D)

3U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard (NL)

4U Fritzens Yankee, eig. Eva-Maria Herrmann (D)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC, VDH Cunamara’s Miles, eig. Eva Petzold (D)

2ZG Islay’s Irbhinn, eig. Ingrid Weis & Erik den Ouden (NL)

Openklas:

1U, VDH Brave King Duncan, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

2U, resVDH Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & Ingrid Jörder (D)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.CAC, Vet.VDH Beste Veteraan Delightfuldelusion, eig. Gerd Zekert (D)

2, res.Vet.CAC, res.VET.VDH Grayrory’s Daisy, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Babyklas:

1VVSP, Beste Baby, Baby BIS Cockaigne Cytaugh van de Meirse Weiden, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Marijn van Iersel (NL)

2VVSP Islay’s Luighseach, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

3VVSP Islay’s Luck Penny, eig. Ira Johannsen (D)

Puppyklas:

1VVSP, Beste Puppy, Puppy BIS Warm Welcome von der Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss(D)

Jeugdklas (7 – 1 abs.):

1U, Jgd.CAC, JgdVDH, Jugend Jahressiegerin ’15, J.BOB, J.BIS Eala Frya Butterfly Effect, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

2U, res.J.CAC, res.VDH Lilac Wind July to Pinehurst, eig. Nicole Roel (D)

3U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

4U Eala Frya Bionda My Love, eig. Michaela & Udo Güttig (D)

U Unexpected Girl von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp & Jürgen Rösner (D)

U Eala Frya Brumble Bee, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

Tussenklas (5 – 1 abs.):

1U, CAC, VDH Beste Teef Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U, res.VDH Elaine of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

3U Barnesmore Envogue, eig. Michaela & Udo Güttig (D)

4U Grayrory’s Glorious, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Kampioensklas (10 -1 abs.):

1U,VDH Giolla IAIN To Bonaforte, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

2U, res.VDH Grayrory’s Fabulous, eig. Åke & Maria Käck (SE)

3U Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

4U Cunamar’s Mille Miglia, eig. Monika Rhein (D)

U Fritzens Xena, eig. Angelika Evertz (D)

U Beria of Redbrook, eig. Joachim Faenger (D)

U Celina of Albainn, eig. Gerd & Ursula Zekert (D)

U Daracha of Albainn, eig. Gabriele Klenk (D)

U Islay’s Fran Fine, eig. Ira Johannsen (D)

Gebruikshondenklas (3 -1 abs.):

1U, res.CAC, VDH Islay’s Iolana Inshriach, eig. Ira Johannsen (D)

2U, res.VDH Grayroroy’s Exclusive, eig. Åke & Maria Käck (SE)

Openklas (9 -1 abs.):

1U, VDH Islay’s Ingwer, eig. Eva Petzold (D)

2U, res.VDH Islay’s Jillaroo, eig. Ira Johannsen (D)

3U Ailsa of Highland’s Blues, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine  Kraushaar-Neufang (D)

4U Eternity Margodeer, eig. Zuzana Maderova (CZ)

U Cindeerella z Podlipnice, eig. Monika Bousova (CZ)

U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

U Islay’s Jodee-Faye, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

U Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

plaatje deer_licht

Internationale Kampioenschapstentoonstelling op 25-7-2015 te Rotterdam

Keurmeester; Mevr. Anca Guira (RO)

Reuen;

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Gracia Uchi Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

Veteranenklas:

1U, Vet.CAC Evelyn Eden Sense of Beauty, eig. Jasper en Ineke de Vos

plaatje voetje

Wereldtentoonstelling op 13-6-2015 te Milaan (It)

Keurmeester; Dhr. Markku Mähönen (Finland)

Reuen;

Puppyklas:

1 Puppy BOB  Baskevyns Aragon Of Isildur, eig. Antony & Jacqueline Wyatt (CH)

Jeugdklas:

1U Jeugd BOB Cunamara’s Niall, eig. Chiara Finotto (It)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, Werelkampioen, BOS Icaro of Muma, eig. Simonetta Orlandi (IT)

Openklas:

1U, res.CAC Aghnadarragh Kellen, eig. Catherine Germain (CH)

ABS Artdoc Dunmore, eig. Nicole Oliveri (It)

ABS Fortheringhay’s Fairwald Fable, eig. Cristine Wüger (D)

ABS Fritzens Ethan, eig. Marco Luè (It)

Gebruikshondenklas:

1U Cunamara’s Miles, eig. Eva Petzold (D)

Kampioensklas:

1U, res.CACIB Gary Cooper Of Bestmara, eig. Marius Keller (Fr)

2U Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

3U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Minor Puppyklas:

1 MinorPuppy BOB Lonterlas Crystalline, eig. Marco Luè (It)

Puppyklas:

ABS Baskevyns Ailsa Craig, eig. Antony & Jacqueline Wyatt (CH)

Jeugdklas:

1U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold (D)

2U Lonterlas Anais, eig. Marco Luè (It)

Tussenklas:

1U, CAC Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

Openklas:

1U, res.CAC Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristine Wüger (D)

Kampioensklas:

1U, CACIB, Wereldkampioen en BOB Kilbourne Patricia, eig. Gerhard Trauner (Au)

2U, res.CACIB Giulia Of Bestmara, eig. Marius Keller (Fr)

3U Kilbourne Tweed, eig. Marco Luè (It)

4U Daisy Carrie Irater, eig. Eva Vobornikova (CZ)

plaatje scannen0009

CAC Ausstellung op 23-5-2015 te Tüttleben (D)

Keurmeester; Dhr. Münch (D)

Reuen;

Openklas:

1U, VDH, CAC, BR, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard Met dit CAC is Brandir Duits (DWZRV) Kampioen geworden.

Teven;

Kampioensklas:

1U, VDH Shagiead Just Good Friends, eig. Olga Brandova (CZ)

Openklas:

1U, VDH, CAC, BOB Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristina Wüger (D)

ABS Dheidre’s Dream Caoinlan, eig. Peter Bittermann (D)

c14

Kampioenschapsclubmatch van de Deerhound Club op 14-5-2015 te Waalwijk

Keurmeester; Dhr. Bas Bosch

Reuen;

Tussenklas:

1U, res.CAC Lawtons Christopher Columbus, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

2U Malda Ros Blaze, eig. Koert Hesseling

Openklas:

1U Whole Wyatt Webber of Dirty Mind, eig. Paul Verstappen (B)

2U Fritzens Crown, eig. J. Hilhorst-Sakkers & A.G.C. Hilhorst

3U Pitlochry’s Lawson, eig. M.E.C. Martens-Hanskamp

4U Pitlochry’s Kaspar, eig. A. Ebbers

U Beardswood Roscoe, eig. Ans Kramp

U Pitlochry’s Iagara, eig. A. Ebbers

U Hillmorton Ghillie, eig. Björn Fritz & Klaus Krüger (D)

U George Crown Sense of Beauty, eig. Ilona van de Vegt

ZG Pitlochry’s Kincaid, eig. R.M. Wendt

ZG Sean, eig. M. Marcoen (B)

ZG Stanford von der Oelmühle, eig. Pieter Schulte Nordholt

ABS Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad

Fokkersklas:

1U Odhar v.d. Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

Gebruikshondenklas:

1U Cunamara’s Miles, eig. Eva Petzold (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, BOS Cairnesund’s Pearly Prince, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

2U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

3U Florijn Sebastian Sense of Beauty, eig. Ilona van de Vegt

Teven;

Puppyklas:

1 VB Kilbourne Sweet Adaline, eig. Frans en Ria van der Geest

Jeugdklas:

1U, res.CAC Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

2U Lilac Wind Jolie Mome to Pitlochry’s, eig. Nico & Connie Fernhout

3U Iona Christie Sense Of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

4U Cunamara’s Needle in the Haystack, eig. Eva Petzold (D)

ZG Fritzens Grace, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

ABS Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

Tussenklas:

1U Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

2ZG Malda Ros Bella, eig. E.H. Lankhorst – Jonker

Openklas:

1U Jane, eig. Resie Rutten

2U Cairnesund’s Sugar Pearl, eig. Koert Hesseling

3U Gracia Uchi Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

4U Pitlochry’s Lindsey, eig. Nico & Connie Fernhout

ZG Pitlochry’s Kathy, eig. Y.M. de Ruiter

ZG Georgette von der Oelmühle, eig. Resie Rutten

Fokkersklas;

1U  Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

2U Blixen, eig. Resie Rutten

3U Cunamara’s Nova Scotia, eig. Eva Petzold & Bärbel Rottmann (D)

4U Pitlochry’s Nathaly, eig. Nico & Connie Fernhout

Kampioensklas;

1U, CAC, BOB Bibelot v.d. Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

2U Pitlochry’s July, eig. Nico & Connie Fernhout

3U Cairnesund’s Pearl of Summer, eig. Marlies Cramers – van Eggermont

4U Fritzens Dutch Diva with a Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

ZG Cunamara’s Mille Miglia, eig. Monika Rhein

celtic_knot_4W

VDH Europasieger Ausstellung te Dortmund op 10-5-2015 (D)

Keurmeester; Mevr. Judit Szanka (Hongarije)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JgdVDH, JgdCAC, Europajugendsieger’15 Fritzens Gunpowder, eig. Andrea Tutas (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, CACIB, Europasieger’15, BOB Cunamara’s Miles, eig. Eva Petzold (D)

2U, res.VDH, res.CACIB Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

3U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1ZG Stanford von der Oelmühle, eig. Pieter Schulte Nordholt (NL)

Teven;

Jeugdklas:

1U, JgdVDH, JgdCAC, Europajugendsieger’15, JgdBOB Barnesmore Envogue, eig. Michaela & Udo Güttig (D)

2U, res.JgdVDH, res.Jgd.CAC Barnesmore Energy of Life, eig. Viola & Wolfgang Müller (D)

3U Cunamara’s Novia Scotia, eig. Bärbel Rottmann & Eva Petzold (D)

Tussenklas:

1U, VDH, CAC, CACIB, Europasieger’15, BOS Malda Ros Blainey, eig. Hajo & Roswitha Daleiden (D)

2U, res.VDH, res.CAC Dorrator Frieda, eig. Monika Rhein (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, res.CACIB Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

Openklas:

1U, VDH Ailsa of Highland’s Blues, eig. eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine Kraushaar-Neufang (D)

2ZG Selma von der Oelmühle, eig. Melanie Albrecht (D)

SCAN0099 - kopie (3)

Landessieger CAC show te Wismar op 25-4-2015 (D)

Keurmeester; Mevr. M. Marpe (D)

Reuen;

Kampioensklas:

1U, VDH, BR, BOB, Landessieger Nord MV Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U, res.VDH Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

Teven;

Openklas:

1U, CAC, VDH, BOS,   Nimloth Bernice, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja

c16

Specialzuchtschau auf Gut Basthorst, Großenaspe op 18-4-2015 (D) 

Keurmeester; Mevr. H. Petrusova (CZ)

Reuen;

Veteranenklas:

1, Vet.CAC, Vet.VDH Irish Dream’s Oroc, eig. Hartmute Kleis (Fr)

Kampioensklas:

1U, VDH, BR, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U, res.VDH Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

Openklas:

1U, CAC, VDH Islay’s Jock, eig. Sabine Bernitz (D)

2U, res.CAC, res.VDH Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleis (Fr)

3SG Islay’s Jackaroo, eig. Peter & Stephanie Krieger (D)

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.CAC, Vet.VDH, Vet.BOB Yasmin von der Oelmühle, eig. Hartmute Kleis (Fr)

Tussenklas:

1U, CAC, VDH, BOB Edlyn Shadrach’s Gift to Caoinlan, eig. Danuta Materzok-Köppen (D)

Gebruikshondenklas:

1U, VDH Craigie of Canadagh Caoinlan, eig. Evi Neserke (D)

2U, res.VDH Dreamlike Dusk Caoinlan, eig. Evi Neserke (D)

Openklas:

1U, res.CAC, VDH Nimloth Bernice, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen (dit res.CAC wordt een CAC en hiermee wordt Bernice Duits Kampioen!)

2U, res.VDH Islay’s Jillaroo, eig. Ira Johannsen (D)

3SG Islay’s Jodee-Faye, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

scannen0008

Dogshow Goes op 4-4-2015 te Goes

Keurmeester; Dhr. J. Liimatainen (F)

Reuen;

Openklas:

1U,res.CAC, res.CACIB Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

2U, res.CAC Iona Christie Sense Of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

Two hounds

Martini Dogshow te Groningen op 28-1-2015

Keurmeester; Dhr. L. Hearn (Australië)

Reuen;

Tussenklas:

G George Crown Sense of Beauty, eig. Ilona van der Vegt

1U,res.CAC, res.CACIB Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad

Openklas:

1ZG Stanford von der Oelmühle, eig. Pieter Schulte Nordholt

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOS, BWNL’15 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB, BJWNL’15, BWNL’15 Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

2ZG Idelle Christie Sense of Beauty, eig. Wouter van Schaik

scannen0014

De Kerstshow te Katwijk op 19-12-2014 

Keurmeester; Dhr. J.J. van den Berg

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Lawtons Christopher Columbus, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

Kampioensklas:

1U, res.CAC, res.CACIB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOS Iona Christie Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp

c1

Brussels Dog Show te Brussel op 6-12-2014.

Keurmeester; Mevr. L. Dams-Reynaert (BE)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BENELUX WINNER, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard Met dit CAC werd Brandir ‘Belgisch Kampioen’.

Kampioensklas:

1ZG Regalflight Tarloch, eig. Susanne Baumann (D)

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BENELUX WINSTER, BOB Passion von der Oelmühle, eig. Anthony Antunes (FR)

Kampioensklas:

1U, resCAC, res.CACIB Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

knoop1

Internationale Hondententoonstelling te Bleiswijk op 2-11-2014.

Keurmeester; Dhr. Ake Cronander (SE)

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOB Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, CACIB Pitlochry’s July, eig. Connie Fernhout-Schildt en Nico Fernhout

c14

Internationale Hondententoonstelling te Bleiswijk op 1-11-2014.

Keurmeester; Mevr. Lisbet Utke Ramsing (DK)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG2 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard Met dit CAC werd Brandir ‘Nederlands Kampioen’.

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

Kampioensklas:

1U, Res.CAC, CACIB Pitlochry’s July, eig. Connie Fernhout-Schildt en Nico Fernhout

c17b

Jongehonden & Veteranen dag van Stichting Rasgroep Windhonden te Heteren op 21-9-2014. 

Keurmeester; Mevr. Wilma Marijnissen. 

Reuen;

6 tot 9 maanden:

Absent    Issac Prince Sense of Beauty, eig. J.C. van Montfoort

15 tot 18 maanden:

1, Beste Jongehond, JH BIS 2 Lawtons Christopher Columbus, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

2 George Crown Sense of Beauty, eig. Ilona van der Vegt

3 Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad

senioren 7 tot 9 jaar:

1 Hartvalley Walk This Way, eig. Jan Scheer

2 Quby Quid Quicksilver of Dirty Mind, eig. I.J. Weis

Teven;

6 tot 9 maanden:

1 Iona Christie Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olijslager

2 Isa Christie Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

3 Iisha Christie Sense of Beauty, eig. Marjan de Raad

9 tot 12 maanden:

1 Zahra Zaira Zanda of Dirty Mind, eig. R. Kramer

12 tot 15 maanden:

1 Pitlochry’s Melrose, eig. Connie Fernhout-Schildt

18 tot 24 maanden:

1  Fritzens Dutch Diva With A Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

2 Lorian Palantiri, eig. Alex en Diny Zijlstra

senioren 7 tot 9 jaar:

Absent   Evelyn Eden Sense of Beauty,eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

veteranen 11 tot 13 jaar:

1, Beste Veteraan, Vet.BIS 2 Caintha O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

c23

Benelux Winner Show te Rotterdam op 6-9-2014.

Keurmeester; Mevr. M. van Brempt (B)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, CAC, JBOB, BOB Lawtons Christopher Columbus, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

Openklas:

1ZG Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2ZG Pitlochry’s Kaspar, eig. Connie Fernhout-Schildt en Nico Fernhout

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC Gracia Uchi Sense of Beauty, eig. M. Veltkamp-Olyslager

Tussenklas:

1U, Res.CAC, CACIB Fritzens Dutch Diva With A Sense of Beauty, eig. Ineke de Vos-Brugman en Jasper de Vos

Openklas:

1U, Res.CACIB Pitlochry’s Lindsey, eig. Connie Fernhout-Schildt en Nico Fernhout

celtic_knot_5W

Windhundfestival te Bad Homburg (D) op 30-8-2014. 

Keurmeester; Frau Ute Lennartz (D)

Reuen;

Openklas (2-1 absent):

1U, CAC, VDH, BOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven:

Jeugdklas:

1U, JCAC, JVDH, JBOB, BOS Ailsa of Highland’s Blues, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine Kraushaar-Neufang (D)

Tussenklas (1-1 absent)

brederand1

CAC-Ausstellung te Hünstetten (D) op 19-7-2014.

Keurmeester; Dhr. P. Thiery (Fr)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, VDH, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven:

Jeugdklas:

1U, JCAC, JVDH, JBOB, BOB Ailean of Highland’s Blues, eig. Christine Kraushaar-Neufang (D)

2U, Res. J.CAC, Res.J.VDH Ailsa of Highland’s Blues, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine Kraushaar-Neufang (D)

Openklas:

1U, CAC, VDH Fiona von Averlon, eig. Nicole Roel (D)

CAC-Ausstellung te Tüttleben (D) op 7-6-2014.

Keurmeester; Dhr. T. Kuszyk (PL)

Reuen;

Openklas:

1U, CAC, VDH, BOB Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

2U, res.CAC, res.VDH Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven:

Openklas:

1U, CAC, VDH, BOS Nimloth Bernice, eig, Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

2U, res.CAC, res.VDH Audrey of Highland’s Dragonheart, eig. Gabriele Balmberger (D)

c18

Dogshow De Baronie op 24-5-2014.

Keurmeester; Dhr. M. van Iersel

2014-5-24 Dogshow Baronie 2014_Kynoweb- Ernst von Scheven_May 24, 2014_12_43_07Reuen;

Jeugdklas:

1U, res.CAC Lawtons Christopher Colombus, eig. Ineke de Vos-Brugman

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U, res.CACIB Fritzens Crown, eig. J. Hilhorst-Sakkers

c5

CAC-Austellung te Wismar (D) op 27-04-2014.

Keurmeester; Mevr. B. Piesik (D)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, VDH, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, VDH, BOB Nimloth Bernice, eig, Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

distel

Internationale Hondententoonstelling te Goes op 19 april 2014.

Keurmeester; Dhr. E. White (IE)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB, BIG2 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2ZG Odhar van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel

Teven;

Openklas:

1ZG Pitlochry’s July, eig. Connie Fernhout

Kampioensklas;

Bibelot  van de Meirse Weiden, eig. Marijn van Iersel  absent

scannen0008

Open Single Breed Show van The Deerhound Club te Telford, Engeland, op 5 en 6 april 2014.

Keurmeester 5 april; Dhr. B. Fritz (D), 6 april; Mrs. B. Schone Brodwall (N)

BOB op 5 april was Cotherston Shot and Steel, eig. A. & J. Morton & Morgan, BOS was Greyflax Jusst Peachy, eig. Mr. G. & Mrs. N.B. Bailey.

De complete uitslag is te vinden op de site van de Engelse Deerhound Club onder ‘show results 2014′. Hier vermeld ik alleen Brandir’s resultaten.

6 April;

Class 22 – Special Coursing/Lure Chasing Dog or Bitch  11 entries 2 absent

1 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2 Jacobite Rosanne to Gentiehun, eig. Mrs. & Mr. Spring-Arnold (UK)

3 Beardswood Quintessence, eig. Mrs. & Dr. s. Helps (UK)

4 Beardswood Quinlan, eig. Mrs. & Dr. S. Helps (UK)

5 Beardswood Rona, eig. Dr. S. Helps & Miss H.B. Kermack (UK)

Class 26 – Special Not Bred By Exhibitor 23 entries

1 Gentiehun Ayres Rock of Kaleginy, eig. Mrs. K. Constantine (UK)

2 Cotherstone Islay Mist of Kaleginy, eig. Mrs. K. Constantine (UK)

3 Kilbourne Baccarat to Ormanstar, eig. Miss S.J. Taylor (UK)

4  Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

5 Gentiehun Adelaine of Kaleginy, eig. Mrs. K. Constantine (UK)

SCAN0099 - kopie (3)

Deerhound Jahresausstellung te Ostercappeln (D) 29-3-2014.

Keurmeester: Joyce Bond (UK)

Reuen;

Veteranenklas:

Greyflax Fabel, eig. Julia Feuring (D) absent

Ereklas:

Ben Hope McGrain Caoinlan, eig. Beatrix Bannwitz & Danuta Materzok-Köppen (D) absent

Babyklas:

1VVSP Lilac Wind Isegrim to Oelmühle, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

Jeugdklas:

1U, Jahresjugendsieger ’14, Jgd.CAC, Jgd.VDH, Jgd.BOB Brave King Duncan, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

2U, Jgd.res.CAC, Jgd.res.VDH Brave King Duke, eig. Jürgen & Ilona Spilker (D)

3U Greyflax Jimmy Mack, eig. Marjan de Raad (NL)

4U Islay’s Kayron Jarvis, eig. Diana Schenk (D)

U Islay’s Keylam, eig. Hartmute Kleiss (FR)

ZG Dywhen of Redbrook, eig. Joachim Faenger & I. Jörder (D)

ZG Fritzens Ewan, eig. Uwe Oltrogge (D)

ZG Islay’s Jock, eig. Sabine Bernitz (D)

G Islay’s Kermit, eig. Mark Bloem (D)

Emlyn Shadrach’s Gift to Caoinlan, eig. Claus-Peter Nagel (D) absent

Islay’s Jackaroo, eig. Peter & Stephanie Krieger (D) absent

Tussenklas:

1U, CAC, VDH Fortheringhay’s Faerwald Fable, eig. Cristina Wüger (D)

2U, res.VDH Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, Jahressieger ’14, VDH, BR, BOB Landlord von der Oelmühle, eig. Florent Friedrich & Jürgen Rösner (FR)

2U, res.VDH Pyefleet Raffles, eig. Rüdiger Jaacks (D)

3U Laron vom Blausteinsee, eig. Ludger Harlinghausen (D)

4U Gentom Swan Song, eig. Marjan Westendorp & G. Grijsen-Viskaal (NL)

U Carlin of Redbrook, eig. Mathias Courmoulis (D)

Gebruikshondenklas:

1U, res.CAC, VDH Cunamara’s Miles, eig. Eva Petzold (D)

Openklas:

1ZG Jakson Junior von der Oelmühle, eig. Gabriela Remmert-Kamp (D)

2ZG Gary Cooper of Bestmara, eig. Isabell & Marius Keller (FR)

3ZG Fritzens Cezanne, eig. Nicole Konstaninou (D)

4ZG Irish Dream’s Oroc, eig. Hartmute Kleiss (FR)

ZG Islay’s Irbhinn, eig. Ingrid Weis & Erik den Ouden (NL)

Fortheringhay’s Dale Mc Tavish, eig. Ines Rohm (D) absent

Teven;

Veteranenklas:

1, Vet.CAC, Vet.VDH Cunamara’s Kiwi, eig. Eva Petzold (D)

2, res.Vet.CAC, res.Vet.VDH Yasmin von der Oelmühle, eig. Hartmute Kleiss (FR)

3 Pitlochry’s Ailis Ayla, eig. Janine Boxhoorn (D)

4 Ch. Caintha O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Puppyklas:

1VVSP, Jügsten BOB, Jügsten BIS Crathlint Caoimhin Cara, eig. Randi Kontni (DK)

Jeugdklas:

1U, Jahresjugendsieger ’14, Jgd.CAC, Jgd.VDH Giolla IAIN To Bonaforte, eig. Jürgen Papenfuss & Jürgen Rösner (D)

2U Jgd.res.CAC, Jgd.res.VDH Brave King Dream, eig. Jürgen & Ilona Spilker (D)

3U Ailean of Highland’s Blues, eig. Christine Kraushaar-Neufang (D)

4U Fritzens Eastside Girl, eig. Carmen & Armin Leichtenstern (D)

U Islay’s Kismet, eig. Ira Johannsen (D)

ZG Eala Frya All Night Long, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

ZG Ailsa of Highland Blues, eig. Stefan Repschläger & Nina Watzelt & Christine Kraushaar-Neufang (D)

ZG Edlyn Shadrach’s Gift to Caoinlan, eig. Danuta Materzok-Köppen (D)

ZG Islay’s Jodee-Faye, eig. Claudia Oeljeschläger (D)

Tussenklas:

1U, VDH Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. Cristina Wüger (D)

2U Miss Marpel von Averlon, eig. Christine Kraushaar-Neufang (D)

3U Bhealaich Power Of Pashn, eig. Ines Rohm (D)

4ZG Lillith Palantiri, eig. Wil & Dick Bults (NL)

ZG Lannice Palantiri, eig. Wil & Dick Bults (NL)

Kampioensklas:

1U, Jahressieger ’14, VDH, BOS Goshenite of Bestmara, eig. Florent Friedrich (FR)

2U res.VDH Giulia of Bestmara, eig. Isabell & Marius Keller (FR)

3U Mighty Hunter’s Sunshine Spot, eig. Rüdiger Jaacks (D)

4U Juma vom Blausteinsee, eig. Anne Brinkhoff-Becker (D)

U Calamity-Jane of Redbrook, eig. Joachim Faenger & May-Britt Jörder (D)

U Daracha of Albainn, eig. Gabriele Klenk (D)

U Beria of Redbrook, eig. Jaochim Faenger (D)

U Ch. Fritzens Xena, eig. Angelika Evertz (D)

U Secretis Ygraine, eig. Karin Jansen-Jödicke (D)

U Celina of Albainn, eig. Gerd Zekert (D)

ZG Islay’s Hyra, eig. Ira Johannsen (D)

Gebruikshondenklas:

1U, VDH Grayrory’s Exclusive, eig. Ake & Maria Käck (S)

2U, res.VDH Islay’s Fran Fine, eig. Ira Johannsen (D)

3U Delightfuldelusion, eig. Gerd Zekert (D)

4U Craigie of Canadagh Caoinlan, eig. Evi Neserke & Danuta Materzok-Köppen (D)

Ch. Fritzens Silver Cloud, eig. Sonja Hansen & Björn Fritz (D) teruggetrokken

Openklas:

1U, CAC, VDH Garamante of Bestmara, eig. Marie Moser (FR)

2U, res.CAC, res.VDH Fritzens Celeste, eig. Randi Kontni (DK)

3U Jamaica Sun von Averlon, eig. Florent Friedrich (FR)

4U Gay Pride of Muma, eig. Florent Friedrich (FR)

U Nothing Without Me von der Oelmühle, eig. Jürgen & Ilona Spilker (D)

U Fiona von Averlon, eig. Nicole Roel (D)

U Dreamlike Dusk Caoinlan, eig. Evi Neserke & Danuta Materzok-Köppen (D)

U Grayrory’s Fabulous, eig. Ake & Maria Käck (S)

U Daphne Carrie Irater, eig. Ake & Maria Käck (S)

U Beinn an Loin McGrain Caoinlan, eig. Danuta Materzok-Köppen & Renate Serwotke (D)

U Dreamy Dancer Caoinlan, eig. Danuta Materzok-Köppen (D)

ZG Islay’s Iora Rua, eig. Janine Boxhoorn (D)

ZG Chabibi’s Nice, eig. Ulla Schwarze (D)

ZG Fraya von Averlon, eig.  Stefan Repschläger & Nina Watzelt (D)

ZG Chabibi’s Noreen, eig. Elke Scheringer-Bartnick (D)

Malda Ros Abby, eig. Dr. Hajo Daleiden (D) teruggetrokken

Buiten mededinging:

Ch. Fritzen’s Lavinia, eig. Sonja Hansen & Björn Fritz (D)

c16

Internationale Rashondenshow te Hoogstraten 4-1-2014.

Keurmeester: Dhr. R. Brandt (DK)

Reuen;

Jeugdklas: absent

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOB  Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Jeugdklas:

1U, BOS Secret von der Oelmühle, eig. N. Devaux (B)

2ZG Fritzens Dutch Diva with a Sence of Beauty, eig. JJ. de Vos-Brugman

Kampioensklas: absent

Two hounds

Eurodogshow te Kortrijk 16-11-2013.

Keurmeester: Mevr. R. Reyniers (B)

Reuen;

Jeugdklas:

1U Palantiri Lord Lance, eig. J. Coppens (B)

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS  Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Openklas:

1U, res.CAC, res.CACIB Oliana vom Blausteinsee, eig. N. Koschwitz (D)

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Rosslyn Quartet, eig. E. Mooney (EI)

2U Bibelot van de Meirse Weiden, eig. M. van Iersel

scannen0012

Belgian Top Sighthound Show te Kortrijk 16-11-2013.

Keurmeester: Dhr. G. vom Lehn (D)

Reuen;

Tussenklas:

1U, res.CAC  Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, CAC, BOB Gentom Swan Song, eig. M. Westendorp

Teven;

Jeugdklas:

1U Secret von der Oelmühle, eig. N. Devaux (B)

Kampioensklas:

1U, CAC, BOS Rosslyn Quartet, eig. E. Mooney (EI)

c15

Bundessieger Ausstellung te Dortmund op 13-10-2013.

Keurmeester: Mevr. M. Marpe (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JCAC, JVDH Jugend Bundessieger ’13 Fortheringhay’s Fearwald Fable, eig. C. Wüger (D)

2U, res.JCAC, res.JVDH  Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, CACIB, VDH, BR, BOB Earl Grey von der Oelmühle, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

2 ZG Laron vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Openklas:

1U, CAC, VDH, res.CACIB Fritzens Capability Brown, eig. B. Fritz/K. Krüger (D)

Teven;

Puppyklas:

1 VB Selma von der Oelmühle, eig. M. Albrecht (D)

Jeugdklas: (4 – 2 absent)

1U, JCAC, JVDH, Beste Jeugdhound, BT, BOS Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. C. Wüger (D)

2ZG  Bhealaich Power of Pashn, eig. I. Rohm (D)

Tussenklas:

1U, CAC, VDH, res.CACIB Harropine Ivy Lee, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

2U res.CAC, res.VDH  Oliana von Blausteinsee, eig. N. Koschwitz (D)

Kampioensklas:

1U, VDH, CACIB Secretis Ygraine, eig. K. Jödicke (D)

2U, res.VDH Fortheringhay’s Celtic Woman, eig. C. Wüger & A. Wyatt (D)

Openklas:

1ZG Fortheringhay’s Edana, eig. C. Wüger (D)

2ZG Malda Ros Abby, eig. Dr. H. Daleiden (D)

scannen0014

Internationale Ausstellung te Dortmund op 11-10-2013.

Keurmeester: Mevr. L. Fintorova (SK)

Reuen;

Tussenklas:

1U, CAC, VDH, CACIB, BOB Fortheringhay’s Fearwald Fable, eig. C. Wüger (D)

2U, res.CAC, res.VDH Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, res.CACIB, VDH Laron vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Teven;

Puppyklas:

1 VB Selma von der Oelmühle, eig. M. Albrecht (D)

Jeugdklas:

1U, JCAC, JVDH  Bhealaich Power of Pashn, eig. I. Rohm (D)

Tussenklas (2- 1 absent):

1U, CAC, VDH, CACIB, BOS Harropine Ivy Lee, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

Openklas:

1U, Malda Ros Abby, eig. Dr. H. Daleiden (D) Zonder CAC, VDH of CACIB (of reserve)

2U, Fortheringhay’s Edana, eig. C. Wüger (D) Zonder CAC, VDH of CACIB (of reserve)

Het gebeurt zelden maar er zijn nog steeds keurmeesters die dus een Uitmuntend toekennen maar geen kampioenschapsprijs. Dit is heel tegenstrijdig en men kan zich afvragen waarom zo’n keurmeester dit doet. Als men als keurmeester de hound een Uitmuntend geeft houdt dit in dat de hound kampioenschapswaardig is (zie reglement over toekenning van de kwalificaties). Nu is het zo dat er tegenwoordig bijna alléén maar Uitmuntends worden toegekend, ze hebben dus eigenlijk geen waarde meer.

celtic_knot_4W

Brussels Dog Show (B) te Brussel op 22-9-2013.

Keurmeester: Mevr. S. Kealy (IE)

Reuen;

Jeugdklas:

1U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard            Hiermee is Brandir ‘Belgisch Jeugd Kampioen’.

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Regalflight Tarloch, eig. S. Baumann (D)

Teven;

Tussenklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Oliana vom Blausteinsee, eig. P. Koschwitz (D)

c14

Deerhound Jahresaussstellung te Hoisdorf (D) op 7-9-2013.

Keurmeester: Mevr. L. Mach (CH)

Reuen;

Puppyklas (2):

1 Veelbelovend, JBOB Islay’s Janitor, eig. B. Christfreund (D)

2 Belovend Islay’s Jock, eig. S. Bernitz (D)

Jeugdklas (2):

1U, JCAC Fortheringhay’s Fearwald Fable, eig. C. Wüger (D)

2U, res.JCAC, Het Beste Deerhoundhoofd van de Puppy- en Jeugdklas Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas (6 – 1 absent):

1U, Beste Reu, BOB, Jahressieger 2013, BIS2 Pyefleet Raffles, eig. R. Jaacks (D)

2U Cunamara’s Miles, eig. E. Petzold (D)

3U Carlin of Redbrook, eig. M. Courmoulis (D)

4U Hartvalley Walk This Way, eig. J. Scheer

U Laron vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Openklas (5):

1U, CAC Neroche Indigo to Oelmühle, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

2U, res.CAC Fritzens Yankee, eig. E-M. Herrmann (D)

3U Fritzens Capability Brown, eig. B. Fritz/K. Krüger (D)

4U Chabibi’s Nambo, eig. F. & C. Bode (D)

ZG Donovan Dream of Caoinlan, eig. B. Bannwitz (D)

Teven;

Veteranenklas (8 – 1 absent):

1, VCAC, Beste Teef, BOS, Jahressiegerin 2013 Fritzens Romantic, eig. R. Jaacks (D)

2, res.VCAC Aine Caoilan, eig. D. Materzok-Köppen (D)

3  Cunamara’s Kiwi, eig. E. Petzold (D)

Ch. Cute Coney O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Fritzens Lavinia, eig. S. Hansen/B. Fritz (D)

Aiobgraine Caoilan, eig. D. Materzok-Köppen (D)

Hollyrood Ginger Rogers, eig. D. Materzok-Köppen (D)

Puppyklas (1):

1 Belovend Islay’s Jodee-Faye, eig. C. Oeljeschläger (D)

Jeugdklas (5):

1U, JCAC, JBOB Fortheringhay’s Farrah Cailean, eig. C. Wüger (D)

2U, res.JCAC Rihanna von der Oelmühle, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

3ZG Nimloth Bernice,  eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard/Sonja Hansen (D)

4ZG Lannice Palantiri, eig. W. & D. Bults

ZG Lillith Palantiri, eig. W. & D. Bults

Tussenklas (8 – 1 absent):

1U Harropine Ivy Lee, eig. J.Papenfuss/J. Rösner (D)

2U Dapne Carrie Irater, eig. A. & M. Käck (SE)

3U Daisy Carrie Irater, eig. Hana Vobornikova (CZ)

4U Islay’s Ingwer, eig. E. Petzold (D)

U Malda Ros Abby, eig. Dr. H. Daleiden (D)

U Baa Tjago na Mhuire, eig. M. Gruber/ B. Braig (D)

ZG Bonaire Na Mhuire, eig. J. Erlandsson (D)

Kampioensklas (7):

1U Juma vom Blausteinsee, eig. A. Brinkhoff-Becker (D)

2U Mighty Hunter’s Sunshine Spot, eig. R. Jaacks (D)

3U Cinead of Canadagh Caoilan, eig. D. Materzok-Köppen (D)

4U Fritzens Xena, eig. A. Evertz (D)

U Secretis Ygraine, eig. K. Jansen-Jödicke (D)

U Carrie Randis Irater, eig. Hana Vobornikova (CZ)

U Atchafalaya Flavia, eig. K. & U. Winchenbach (D)

Gebruikshondenklas (4):

1U Het Beste Deerhoundhoofd van de volwassenklassen Grayrory’s Exclusive, eig.  A. & M. Käck (SE)

2U De Beste Deerhoundvoeten Beinn Mhor McGrain Caoilan, eig. D. Materzok-Köppen (D)

3U Ch. Fritzens Silver Cloud, eig. S. Hansen/B. Fritz (D)

4U Ch. Caintha O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas (9):

1U Fritzens Celeste, eig. R. Konti (DK)

2U Grayrory’s Fabulous, eig.  A. & M. Käck (SE)

3U Craigie of Canadagh Caoinlan, eig. E. Neserke/D. Materzok-Köppen (D)

4U Beinn an Loin McGrain Caoilan, eig. D. Materzok-Köppen/R. Serwotke (D)

U Dreamlike Dusk Caoinlan, eig. E. Neserke/D. Materzok-Köppen (D)

U Dreamy Dancer Caoinlan, eig. D. Materzok-Köppen (D)

ZG Daydream Caoinlan, eig. M. Welzenbacher/D. Materzok-Köppen (D)

ZG Dheidre’s Dream Caoinlan, eig. D. Materzok-Köppen/P. Bitterman (D)

ZG Islay’s Hannah, eig. W. & D. Bults

c16

Internationale Tentoonstelling te Mechelen (B) op 18-8-2013.

Keurmeester: Mevr. T. Ahlman-Stockmari (SF)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, BOB, BIG 1, BIS 4 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB Regalflight Tarloch, eig. S. Baumann

c18

Internationale Tentoonstelling te Leuven (B) op 3-8-2013.

Keurmeester: Dhr. Per Iversen (NO)

 Reuen;

Jeugdklas:

1U, BOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

c17a

Outdoor Sighthound Show te Sevenum op 27-7-2013.

Keurmeester: Dhr. J. Wauben (NL)

Reuen;

Jeugdklas:

1U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Jongehondenklas:

1ZG Islay’s Irbhinn, eig. I. Weis & E. den Ouden

Openklas:

1U, res.CAC Fritzens Crown, eig. J. Hilhorst-Sakkers & A.G.C. Hilhorst

Kampioensklas:

1U, CAC, BOB Cairnesund’s Pearly Prince, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

Teven;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOS Bhealaich Power of Pashn, eig. I. Rohm (D)

Openklas:

1ZG Pitlochry’s July, eig. N.J.G. Fernhout & E.C. Fernhout Schildt

knoop1

Internationale Kampioenschapstentoonstelling CAC/CACIB te Echt op 7-7-2013.

Keurmeester: Mevr. M.J. Melchior (Lux)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, res.CAC Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard Hiermee is Brandir ‘Nederlands Jeugd Kampioen’

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Cairnesund’s Silver Pearl, eig. K. Hesseling

Teven;

Jeugdklas:

Nimloth Bernice was absent.

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Bibelot v.d. Meirse Weiden, eig. M.C.J. van Iersel

2U, res.CAC, res.CACIB Cairnesund’s Pearl of Summer, eig. M. Cramers-Eggermont

distelLandessieger CAC-Ausstellung te Garbsen op 6-7-2013.

Keurmeester: Mevr. M. Müller (CH)

Reuen;

Jeugdklas: absent

Openklas:

1ZG Irish Dream’s Oroc, eig. H. Kleiss (D)

Teven;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdBOB, Landes-Jugendsieger Nds.-SaAn ’13 Nimloth Bernice, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & S. Hansen Hiermee is Bernice ‘Duits Jeugd Kampioen’

Tussenklas:

1U, res.CAC Islay’s Iolana Inshriach, eig. I. Johannsen (D)

Kampioensklas:

1U, Landessieger Nds.-SaAn ’13, BH, BOB Juma vom Blausteinsee, eig. A. Brinkhoff-Becker (D)

2U Mighty Hunter’s Sunshine Spot, eig. R. Jaacks (D)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC Fritzens Silver Cloud, eig. S. Hansen & B. Fritz (D)

scannen0012

Internationale CAC/CACIB show te Oss op 31-5-2013.

Keurmeester: Dhr. P.F. Berchtold (AT)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, CAC, BOS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Bibelot v.d. Meirse Weiden, eig. M.C.J. van Iersel

scannen0003

CAC-Landessieger-Ausstellung te Tüttleben op 18-5-2013.

Keurmeester: Mevr. W. Schwerm-Hahne (D)

 Reuen;

Jeugdklas:

1U, Landesjugendsieger Hessen-Thüringen ’13, JgdCAC, JgdBOB, BOS, Jugend-BIS 2 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard Hiermee is Brandir ‘Duits Jeugd Kampioen’

Teven;

Jeugdklas:

1U, Landesjugendsieger Hessen-Thüringen ’13, JgdCAC, Nimloth Bernice, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & S. Hansen

Kampioensklas:

1U, Landessieger Hessen-Thüringen ’13, BOB, BIS Fritzens Xena, eig. A. Evertz (D)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC Fritzens Silver Cloud, eig. S. Hansen/B. Fritz (D)

Openklas:

1U, res.CAC Ceithir of Redbrook, eig. J. Faenger & I. Jörder (D)

2U Daracha of Albainn, eig. G. Klenk (D)

scannen0005

Internationale Ausstellung te Dortmund op 12-5-2013.

Keurmeester: Dhr. Wolfgang Baumann (D)

Reuen;

Jeugdklas:

1ZG Nimloth Brandir, eig. Caroline  Y. van Zanten-Boomgaard

Tussenklas:

1U, res.CAC Noah vom Blausteinsee, eig. E. Waginzik (D)

Kampioensklas:

1U, CACIB, BOB Kilbourne Harvest Moon, eig. M. Arhima-Oionen (SF)

Openklas:

1U, CAC, res.CACIB Laron vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Teven:

Veteranenklas:

1U, VetCAC, Vet.BOB Baylind Hepburn to Blixten, eig. M. Arhima-Oionen (SF)

Tussenklas:

1U, CAC Nele vom Blausteinsee, eig. I. Kremer (D)

2U Malda Ros Abby, eig. R. & H. Daleiden (D)

Kampioensklas:

1U, CACIB, BOS Chic Choix Arwen to Blixten, eig.  M. Arhima-Oionen (SF)

Openklas:

1U Crasy Sally von der Sillerquelle, eig. S. & S. Wiedemeier (D)

c15

VDH-Europasieger Ausstellung te Dortmund op 11-5-2013.

Keurmeester: Dhr. Hans-Joachim Dux (D)

Reuen;

Veteranenklas:

1U, Vet. Europasieger, VetCAC Greyflax Fabel, eig. J. Feuring, A. Schmeer & R. Schleicher (D)

Jeugdklas:

1U, Europa-Jugendsieger, JgdCAC, JgdBOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U, res.JgdCAC Charming Giants Gandalf, eig. A. Nowaczyk (D)

Tussenklas:

1U, res.CAC Noah vom Blausteinsee, eig. E. Waginzik (D)

Kampioensklas: (2-1 absent)

1U, Europasieger, CACIB, BOB Kilbourne Harvest Moon, eig. M. Arhima-Oionen (SF)

Openklas:

1U, CAC, res.CACIB Monty vom Blausteinsee, eig. T. Vengels (D)

2U Laron vom Blausteinsee, eig. L. Harlinghausen (D)

Teven:

Veteranenklas:

1U, Vet. Europasieger, VetCAC, Vet.BOB Baylind Hepburn to Blixten, eig. M. Arhima-Oionen (SF)

Jeugdklas:

1U, Europa-Jugendsieger, JgdCAC Islay’s Ingwer, eig. E. Petzold (D)

2U, res.JgdCAC Malda Ros Abby, eig. R. & H. Daleiden (D)

Tussenklas:

1U, CAC Nele vom Blausteinsee, eig. I. Kremer (D)

Kampioensklas:

1U, Europasieger, CACIB, BOS Chic Choix Arwen to Blixten, eig.  M. Arhima-Oionen (SF)

2U, res.CACIB Charming Giants Emilia, eig. A. Nowaczyk (D)

3U Juma vom Blausteinsee, eig. A. Brinkhoff-Becker (D)

4U Secretis Ygraine, eig. K. Jansen-Jödicke (D)

Openklas:

1U Fiona von Averlon, eig. N. Roel (D)

2U Crasy Sally von der Sillerquelle, eig. S. & S. Wiedemeier (D)

Hound and bird

Kampioenschapsclubmatch Deerhound Club te Waalwijk op 9-5-2013.

Keurmeester: Mevr. Stuifbergen-Hoetjes

Daar op de site van de Deerhound Club en in het Clubblad geen kwalificaties vermeld staan en ik ze ook niet meer allemaal weet, vermeld ik alleen datgene wat ik weet.

Reuen;

Puppyklas:

1 Lord Lance, eig. Coppens-Collet(B)

Openklas:

1U, res.CAC Cairnesund’s Silver Pearl, eig. K. Hesseling

Tussenklas:

1U Whole Wyatt Webber of Dirty Mind, eig. P. Verstappen & R. Meijers (B)

2 Fritzen’s Crown, eig. J. Hilhorst

3 Warlock Wizard William of Dirty Mind, eig. G. Leroy (B)

Jeugdklas:

1U Sean, eig. M. Marcoen (B)

2U Beardswood Roscoe, eig. J.C.C. Kramp-Hovestad

3U Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

4 Florijn Sebastian Sense of Beauty, eig. J. van der Vegt

Alvin Malda Ros of Dirty Mind, eig. J. Houben (B)

King Caid, eig. R.M. Wendt (B)

Gebruikshondenklas:

1U Assing Irater Irsias, eig. E. & H. Vobornikova (CZ)

Kampioensklas:

1U, CAC, BOB Cairnesund’s Pearly Prince, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

2U Cunamara’s Miles, eig. E. Petzold (D)

3U Sebastian Shilo Star of Dirty Mind, eig. R. Allemans & R. Korver

4 Gentom Swan Song, eig. T. Grijsen-Viskaal & M. Westendorp

Teven;

Babyklas:

1 Fritzen’s Dutch Diva with a Sense of Beauty, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

Openklas:

1U Fritzen’s Revolution, eig. J. Ernst (D)

2 Cairnesund’s Pearl of Summer, eig. M. Cramers-van Eggermont

3 Rose Rhona Rolly of Dirty Mind, eig. P. Verstappen & R. Meijers (B)

4 Georgette von der Oelmühle, eig. R. Rutten

Victoria Vida Vinte of Dirty Mind, eig. K. Hesseling

Tussenklas:

1 Daisy Carrie Irater, eig. E. & H. Vobornikova (CZ)

2 Feliciah Uchi sense of Beauty, eig. K. Hesseling

3 Fritzen’s Consuelo Vanderbilt, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

4 Wedme Wonder Witny of Dirty Mind, eig. A. Greiving

Malda Ros Amai, eig. J.& M. de Waal

Jeugdklas:

1 Blixen, eig. R. Rutten

2 Islay’s Ingwer, eig. E. Petzold (D)

3 Xavier Xandora Xena of Dirty Mind, eig. A. Greiving

4 Xinta Ximba Xilka of Dirty Mind, eig. R. Kramer & I. Kramer-Morsch

Jane, eig. R. Rutten

G Femie Uchi Sense of Beauty, eig. M. de Raad

Fokkersklas:

1U Carrie Randis Irater, eig. E. & H. Vobornikova (CZ)

Kampioensklas:

1U, CAC, BOS Tobia Tina Turner of Dirty Mind, eig. K. Hesseling

2 Cunamara’s Mille Miglia, eig. M. Rhein (D)

3 Connie Randis Irater, eig. I. Kohoutová (CZ)

4 Ulbha Uchi Ustasia of Dirty Mind, eig. R. Kramer & I. Kramer-Morsch

Veteranenklas:

1U Cute Coney O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

2U Cunamara’s Kiwi, eig. E. Petzold (D)

3U Caintha O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

scannen0012

CAC Ausstellung in Göhlsdorf, Duitsland op 4-5-2013.

Keurmeester: Mevr. K. Hedberg (S)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC, JgdBOB Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, CAC, BOB, BIS Kilbourne Harvest Moon, eig. M.L. Arhima-Oinonen (Fin)

Teven;

Jeugdklas:

1U, JgdCAC Nimloth Bernice, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard & Sonja Hansen

Tussenklas: Absent

Kampioensklas:

1U, Beste teef, BOS Chic Choix Arwen to Blixten, eig. M.L. Arhima-Oinonen (Fin)

2U Fritzens Xena, eig. A. Evertz (D)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC Fritzens Silver Cloud, eig. S. Hansen (D)

Openklas:

1U, res.CAC Fritzens Bitter Sweet, eig. S. Sattler (D)

Veteranenklas:

1U, Vet.CAC, Vet.BIS Baylind Hepburn to Blixten,  eig. M.L. Arhima-Oinonen (Fin)

Two hounds

Dogshow Goes te Goes op 20-4-2013.

Keurmeester: Mevr. B. Wamberg (DK)

Reuen;

Jeugdklas:

1U, res.CAC Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Kampioensklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cairnesund’s Pearly Prince, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

Teven;

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Bibelot van de Meirse Weiden, eig. M.C.J. van Iersel

c5

 SCAN0099 - kopie (2)

Open Single Breedshow van de Deerhound Club te Reading (UK) op 6 & 7 -4-2013.

Keurmeesters: Mrs. S. Platt en Mrs. S. Blackmore

Van deze show vermeld ik alleen de klassen waar Brandir in zat.

6 april

Puppyklas: 11 entries, 1 absent

1 Regalflight Poacher of Leksmoor, eig. A. Greenhalgh

2 Nimloth Bilbo for Kilbourne, eig. M. & G. Peach

3 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

4 Luckhurst Nebo to Wolfcastle, eig. Owen

5 Beardswood Ripley for Calbraidh, eig. L. Faircloth

7 april

Maiden dog or bitch: 5 entries

1 Matahari Mermaid, eig. K. Llewellyn

2 Regalflight Poacher of Leksmoor, eig. A. Greenhalgh

3 Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

c14

 

Brabants Rashonden Festival te Waalwijk op 19-1-2013.

Keurmeester: Mevr. A Ingram

Puppyklas:

VB, BP, 6de BPIS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

scannen0008

“Kerstshow” te Wijchen op 17-12-2012.

Keurmeester: Mevr. E. Bakker- van de Woestijne.

Reuen;

Puppyklas:

VB, BP Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOB Cairnesund’s Pearly Prince, eig. J.J. de Vos-Brugman & J. de Vos

2U, res.CAC, res.CACIB Whole Wyatt Webber of Dirty Mind, eig. P. Verstappen & R. Meyers (B)

Gebruikshondenklas:

Calhoun O’Cockaigne, Absent

Teven;

Jeugdklas: Absent

Openklas:

1U, CAC, CACIB, BOS Victoria Vida Vinte of Dirty Mind, eig. K. Hesseling

c2

De Belgische Top Sighthound Show te Kortrijk op 17-11-2012.

Keurmeester: Dhr. Massimiliano Mannuci (I)

Reuen;

Babyklas:

VB, BB Aghnadarragh Kellen, eig. C. Germain (CH)

Puppyklas:

VB, BP, 2de BPIS Nimloth Brandir, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

Openklas:

ZG Gentiehun Tain, eig. S. Rose (UK)

Fokkersklas:

1U, res.CAC Aghnadarragh Hinney, eig. C. Germain (CH)

Gebruikshondenklas:

1U, CAC, BOB, BIG 5 Calhoun O’Cockaigne, eig. Caroline Y. van Zanten-Boomgaard

scannen0002 Kampioensklas:

1U Regalflight Tarloch, eig. S. Baumann (D)

Teven;

Babyklas:

VB, Aghnadarragh Kyla, eig. C. Germain (CH)

Jeugdklas:

1U Gentiehun Waltzing Matilda, eig. S Rose (UK)

2U Gentiehun Fair Dinkum, eig. S Rose (UK)

3U Kilbourne Norma Jean, eig. L. Andries (B)

Openklas:

1U, CAC, BOS Fair Lady of Muma, eig. B. & J-L. Ybert-Marco (F)

2U, res.CAC Jacobite Rosanne to Gentiehun, eig. S. Rose (UK)

Kampioensklas:

1U Aghnadarragh Isold, eig. C. Germain (CH)

SCAN0099

pijl

Archief