Nat. en Int. Tentoonstellingskalender 2019 & 2020

Nederlandse tentoonstellingen en de belangrijke shows voor de Deerhounds.

Verder een paar links naar buitenlandse tentoonstellingsagenda’s.

2019

 22 December

Kerst Winner Show te Gorinchem, www.winnershow.nl

Keurmeester; Bart Scheerens

 

2020

 

8 februari Dogshow Eindhoven, www.dogshoweindhoven.nl 

In de Evenementenhal te Venray

Keurmeester; John Wauben

********************

29 februari en 1 maart Martini Dogshow, www.martinidogshow.nl

In het Martiniplaza te Groningen

Keurmeester 29 feb.; Willem Buitenkamp

Keurmeester 1 mrt.; André van den Broek

********************

21 maart Dogshow Rijnland, www.dogshowrijnland.com

In het Plantaarium te Hazerswoude-dorp

Keurmeester; Dhr. G. Tesics (H)

********************

4 en 5 april IJsselshow, www.ijsselshow.nl

In de IJsselhallen te Zwolle

Keurmeesters nog niet bekend

********************

11 en 12 april Dogshow Goes, www.dogshowgoes.nl

In de Zeelandhallen te Goes

Keurmeester 11 apr.; Dhr. K. Mustonen (FI)

Keurmeester 12 apr.; Mevr. M.C. Amand (BE)

********************

10 mei De Utrecht, www.de-utrecht.nl

Bij ‘Down Under’ aan de Noordplas te Nieuwegein

Keurmeester; Mevr. Charlotte Høier (DK)

********************

1 juni Pinkstershow, www.pinkstershow.com

In de Evenementenhal te Venray

Keurmeester: Dhr. A Hlebarov (BG)

********************

7 juni De Baronie, www.show-kcdebaronie.nl

In evenementenhal Breepark te Breda

Keurmeester nog niet bekend

********************

20 en 21 juni Brabant Cup & Meierij Show, www.brabant-cup.nl

In de Brabanthallen te Den Bosch

Keurmeesters nog niet bekend

********************

29 en 30 augustus Dogshow Rotterdam, www.dogshowrotterdam.nl

In de Ahoy te Rotterdam

Keurmeesters nog niet bekend

********************

26 en 27 september Dogshow Maastricht, www.dogshowmaastricht.nl

In het Mecc te Maastricht

Keurmeesters nog niet bekend

********************

14 en 15 november Dogshow Bleiswijk, www.dogshowbleiswijk.nl

In het Plantarium te Hazerswoude-dorp

Keurmeester 14 november Beneluxwinner; Caroline van Zanten-Boomgaard

Keurmeester 15 november Jubileum Show; Hetty van der Lee-Grevelt

********************

19 of 20 december Kerstwinner Show, www.winnershow.nl / www.kerstshow.com

In de Evenementenhal te Gorinchem

Keurmeesters nog niet bekend

 

 

brederand1

Alle Internationale Tentoonstellingen kunt u vinden onder; http://www.fci.be/en/schedules/

%%%%%%%%

Tentoonstellingen in Duitsland; https://www.windhundverband.de/veranstaltungen/kalender/

Foto 11

%%%%%%%%

Tentoonstellingen in België; www.kmsh.be/community/tentoonstellingen-in-belgie/

 

%%%%%%%%

Tentoonstellingen in Frankrijk;

www.ralie.fr

http://www.scc.asso.fr/Events?

Archief